Kezdőoldal » Utazás » Európa » Utazott e már a Volánbusszal...

Utazott e már a Volánbusszal Londonba valaki. Mennyire szokott pontos leni, mert másfél óra lenne a tovább menő buszomra. Elérhetem? Megvehetem rá a jegyet?

Figyelt kérdés

2014. aug. 10. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosságáról nincs információm, de egy dolgot garantálok neked: Meg fogsz őrülni, farokcsontod visszahajlik és felnyársalja a belső szerveidet, leépülsz, meghalsz és Franciaország magasságában öngyilkosságon fog járni az eszed. Már ha nem foglal le a fojtogató sírás, ami akkor tör rád, mikor látod a "London 400km" táblát
2014. aug. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erre én is felkészültem. De nem megyek repülővel így csak ez marad. Remélem hasznos válasz is fog érkezni.
2014. aug. 10. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a repülő nem jön szóba, akkor csak a busz marad.

A pontosság a közlekedési-, út- és időjárási viszonyoktól függ. Ha pl. egy baleset miatt lezárják előttetek az utat és kerülni kell, akkor bizony nagy az esély a késésre. Egy közlekedési vállalat, legyen az busz, vonat hajó vagy repülő, sem tudja garantálni, hogy pontos lesz.

Ha Londonban a Victoria-ra érkezel és onnan is mész tovább, akkor elérheted. Ha Londonban máshonnan megy a buszod, akkor kevés lehet a másfél óra.

2014. aug. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Agyhalál minden buszozás ilyen távon. Nemcsak hogy drágább és pontatlanabb, mint a repülő, de valóban egy kínzással ér fel.
2014. aug. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!