Kezdőoldal » Utazás » Európa » Költőpénz horvátországba?

Költőpénz horvátországba?

Figyelt kérdés
Szeptemberbe fogok horvátországba menni és az lenne a kérdésem mennyi kunába kerülnek ott a dolgok például egy ebéd,üditők,sörök stb

2014. aug. 13. 13:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és a szórakozóhelyekre ha kell fizetni mennyi kb a belépő?
2014. aug. 13. 13:18
 2/7 anonim ***** válasza:

Találsz itt egy friss cikket ami talán a kérdéseid zömére választ ad.


[link]


Azért bízom abban, hogy nem azért kérdezed, mert jó magyar szokás szerint itthon szeretnél kiváltani jó sok kunát, amit aztán majd odakinn költhetsz. Mert ha pénzt szeretnél váltani, kérlek ne tedd.

Vigyél valamennyi költőpénzt és vegyél kinn ki automatából amennyi kell, vagy fizess bankkártyával.

Nézd meg a bankodnál mennyi a külföldi kp felvét költsége, és számolj (van ahol 0 Ft, nekem pl 500 Ft, van ahol 1500/kivét).

Ha kiszámolod mennyibe kerül itthon egy pénzváltás, simán nem éri meg vele foglalkozni.

2014. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
attól függ hol. egy üdítő egy bárban olyan 15-25 kuna, kávé, 10-25 kuna között, sör 12-20 kuna között. egy normál ebéd itallal együtt olyan 80-90 kuna. van olcsóbb is, de azzal nem biztos hogy jóllaksz. spegetti pl. 45-50 kuna, egy pizza 35-50 kuna. ezek idei árak, 2 helyen is voltam, egyszer Optatija mellett, egyszer lenn, Makarskán. Belépő árakról nincs firss infóm, de 3 éve voltam Porecben egy helyen, ott 20 kuna volt a belépő.
2014. aug. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi az infokat arra gondoltam olyan 1000 kunát vinnék kb az biztos elég lenne szerintem :)
2014. aug. 13. 14:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Horvátország nagyon drága lett az utóbbi években, úgy számolj, csak friss árak alapján
2014. aug. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy drágább Balaton melleti város (pl: Balatonfüred) +25%-al számolhatsz.
2014. aug. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Horvátország nagyon drága, főleg a tengerparton. Zágrábon átutaztunk és venni akartam egy kis édességet meg egy üdítőt, 13 kuna volt egy nagyon kis üveges üdítő is és egy szeletss kis csoki is annyiba került, mint itthon egy drágább tábla csoki. A saját márkás emergiaital-ugyanolyan mint amilyet Bécsben 35 cent- ott 3× annyiba került. Pedig az még nem is a tengerpart volt! A boltok ott még drágábbak, de 40 kunából viszont már nagyon finom és laktató ételek vannak az éttermekben. :) mi 1 napra jóllaktunk vele, szóval megérte. A cukrászdák már drágábbak, ahhoz viszonyítva, hogy ott csak nassolnivalót vesz az ember majdnem annyiért.
2014. aug. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!