Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit vigyek magammal Erdélybe?

Mit vigyek magammal Erdélybe?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok, NEM ANYA PAKOL, autóval megyünk

2014. aug. 16. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Amire szukseged van?
2014. aug. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

4 napra mennénk

1. általában valamit mindig kifelejtek, ezért kérdezem

2014. aug. 16. 22:37
 3/13 anonim ***** válasza:

Attol fugg milyen programot terveztek, hany napra mentek es milyen idojaras lesz. Annyi bugyi +1 ahany nap, polo lehet kevesebb 2 pulcsi, kabat, esokabat. 2 nadrag, 1 szoknya alvos cucc.

Hegyekben huvosebb van mar, igy a felsoidbol vihetsz a rovidujjuakon kivul vekony hosszuujjut is es vastagabbat is.

Vigyel zart cipot is, ne csak szandalt es papucsit.

Vasarolni ott is lehet, ha valami megis itthonmarad vagy nem eleg.

Zoknit is vigyel npokra 1-et.


Ja es a hegyekben gyakrabban vagy nagyobb eso eshet. (ezert erdemes esokabatot vinni vagy olyan kabatkat, ami valoban vizallo).

Ha szamitasz valami bulizos-kioltozos programra is, akkor arra is tegyel oda valamit.


tisztalkodashoz ami kell + vecepapir mindig jol jon.


latatlanba ennyit, de nem derul ki, a kerdesedbol. hogy mire is vagy kivancsi

2014. aug. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ok latom kozben irtad a negy napot.

a fentiek allnak tovabbra is csak rakhatsz minden napra polot.

figkefe/fogkrem/fesu/hajgumi(ha hosszu a hajad)/tusfurdo vagy szappan/hasjampom bar negy nap alatt nem biutos, hogy kelleni fog.

keress idojaras elorejelzest a neten arra a helyre amerre mentek.

2014. aug. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4 napra mennénk, azaz 3 éjszaka, autóval és ami látványosság útba esik azt néznénk meg, mind a 3 éjjel más helyen aludnánk, esetleg valaki tud mondani látványosságokat vagy helyet, ahol meglehetne szállni(ha lehet ne egy putri legyen)? köszönöm a választ :)
2014. aug. 16. 22:47
 6/13 A kérdező kommentje:
épp ez az, hogy nem tudjuk, hogy hova mennénk, csak ahol útközben találunk, de valami tipp esetleg, hogy hol érdemes megszállni?
2014. aug. 16. 22:49
 7/13 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Mikor mentek? Mert mondjuk ha holnap indultok, vagy meg akar a jovo het folyaman is a szallassal nem lesz konnyu dolgotok. Amugy merre mennetek? Bar egy irany es az alapjan tudunk szerintem ajanlani.
2014. aug. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
21-én indulunk, 2 család 3-3 fő ebből 1-1 gyerek, figyelj ha nem találunk semmit akkor ha más nem alszunk az autóban ?:DD igaz kényelmetlen lenne de legalább az autókat tuti, hogy nem lopják el :DD
2014. aug. 16. 23:00
 9/13 A kérdező kommentje:
[link] hát szerintem valalmi ILYESMI útvonalat képzelj el
2014. aug. 16. 23:02
 10/13 anonim válasza:
Anyuci pici lánya, ha kútfőből nem tudod eldönteni, hogy mire lenne szükséged, akkor inkább hagyd a gondolkodás képességével lehetőleg rendelkező édesanyádra ezt a nehéz és egyben megerőltető feladatot. Ha mégis te szeretnéd megoldani eme rejtvényt, mindenképpen vigyél magaddal vibrátort, vagy fogkefét, de az utóbbit mindkettőre használhatod. Remélem egyszer kifejlődik az agynak nevezett szerv benned is.
2014. aug. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!