Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ideiglenes személyivel beenged...

Ideiglenes személyivel beengednek Svájcba?

Figyelt kérdés
Azt mondta a nő az okmányirodában hogy az uniós országokba tuti és hogy nézzem meg a külügyminisztérium honlapján hogy svájcba is be lehet e menni ezzel. Ilyen laminált kemény lapos kártya 1 hónapig érvényes amíg megjön az eredeti. Megnéztem a honlapot de konkrétan erre vonatkozóan nem találtam semmit, a leírtak alapján annyit szűrtem le hogy valószínű hogy beengednek vele. Tud erről valaki valamit? Vagy hol tudnék még ennek utána járni? Köszi előre is!
2014. aug. 18. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
svácj nem schengeni ország. útlevél vagy vízum kell oda
2014. aug. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyik se kell mert voltunk már sokszor csak pont most lejárt a személyim.
2014. aug. 18. 20:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne lenne schengeni övezet, ne bohóckodjál már.
2014. aug. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ja igen és svájc is tagja a schengeni övezetnek.

"Mára már a Schengeni

Térséget létrehozó Schengeni Megállapodás és a Schengeni Végrehajtási Egyezmény az

Európai Unió jogának részévé vált, amely egyezményekhez Ciprus, Bulgária, Románia,

Írország és Nagy-Britannia kivételével valamennyi uniós tagállam, sőt az Európai Unión

kívüli Izland, Norvégia, Svájc és Lichtenstein is csatlakozott. "

2014. aug. 18. 20:15
 5/9 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló sokat utazhatott életében ha ilyet ír, hogy útlevél VAGY vízum...


Mellesleg Svájc éppen tagja a Schengeni övezetnek, egyébként a konzuli szolgálat tájékoztatója nem írja, hogy nem lenne jó az ideiglenes személyi.

2014. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A mérete ennek ilyen szabványméret? Mert akkor igen. Ha még jogsid is van mellé akkor pedig biztosan.
2014. aug. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ilyen a személyi: [link]


Minden esetre írtam nekik egy e-mail-t ha holnap nem írnak vissza akkor felhívom őket.

2014. aug. 18. 20:25
 8/9 anonim ***** válasza:
ja tééényleg, bocsi:D valahogy össze kevertem z eu tagságot schengennel:P
2014. aug. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én hat éve voltam Svájcba, emiatt csináltattunk is útlevelet. Franciaország felől mentünk autóval és meg se állitottak minket. Felesleges volt útlevelet csináltatni, mert azóta nem is voltam EU-n kivül és azóta le is járt xd
2014. nov. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!