Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ez tényleg igaz? Minden a...

Ez tényleg igaz? Minden a kommentben.

Figyelt kérdés

#bevándorlás #Anglia.Hír
2014. szept. 5. 17:53
 1/9 A kérdező kommentje:
2014. szept. 5. 17:54
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, igaz. Az angoloknak elegük van a sok ingyenélő, csak segélyre pályázó kelet-európaiból. Áprilistól ezért is szigorították a segélyhez, szociális lakáshoz jutást. Angliának leginkább képzett, az angolt jól beszélő, munkaerőre van szüksége, léhűtő van éppen elég. Van jó pár brit ismerősöm, a dolgozó, adófizető külföldiekkel nincs bajuk. De sajnos rengetegen csak a szociális hálón élősködnek. Javaslom ezeket a videókat megtekintésre. Idekinn nagyon komolyan foglalkoznak a témával, de ez betudható annak is, hogy jövő május 17-én választás lesz.


https://www.youtube.com/watch?v=khdVf7sXTJ0


https://www.youtube.com/watch?v=n5s3bBZEtCw


https://www.youtube.com/watch?v=MHplEJgevqM

2014. szept. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igaz a hír. Tényleg szigorították a támogatásokat és mindent amit az ember segélyként próbált kérni. Mi 6 éve vagyunk várólistásak egy önkormányzati lakáshoz, és akkor még kiskorú gyerek miatt C csoportban voltunk. Igaz a fiam már felnőtt lett,de nem ez volt az akadálya hogy márciustól törölve lettünk. Ugyanis az állam szigorította az lakásigénylést, és csak A és B csoportok maradhatnak, és pályázhatnak lakásokért. Akik C-D-E-F csoportban voltak azoknak küldtek levelet, hogy törölve vannak, oldják meg a lakásgondjukat.

A munkanélküli vagy egyéb segélyekről nincs mit mondanom, mert sosem igényeltük egyikünk sem. (hál istennek)

Én azt tapasztalom, hogy azok a bevándorlók (és mindegy, hogy magyar vagy lengyel) aki becsületesen dolgoznak, nem lógnak, és elvégzik a munkájukat azokat megbecsülik, azokkal nincs is gondjuk. Se sajnos vannak olyan bevándorlók akik csak férj/feleség vadászatra jönnek ki, gyorsan szülnek gyereket és igénylik a támogatásokat. Na ezekkel van bajuk..

2014. szept. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyszóval semmi esélyem kijutni.
2014. szept. 5. 19:27
 5/9 anonim ***** válasza:

"Egyszóval semmi esélyem kijutni."


Ilyet ki írt? Nem figyeltél? A segélyre pályázók és a szociális rendszeren élősködőknek lett/lesz nehezebb dolga. Aki tudja a nyelvet, és dolgozni, vállalkozni, adófizető tevékenységet jön folytatni, azt semmilyen hátrány nem éri!

2014. szept. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mellesleg a németek is szigorítanak.
2014. szept. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem már csak a hír hallatán úgy meglepődtem hogy nem tudtam normálisan elolvasni a válaszokat eredetileg az USA-ba akartam de mivel oda nehezebb kijutni gondoltam először majd ezt kéne megpróbálni.
2014. szept. 6. 12:39
 8/9 lilluli0361 válasza:
A fotón cigányok vannak?
2014. szept. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem igen.Főként őket érinti a szigorítás.Szerintem
2014. szept. 28. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!