Kezdőoldal » Utazás » Európa » Áprilisi repülőjegyárak...

Áprilisi repülőjegyárak lesznek olcsóbbak? Ha igen, mikor?

Figyelt kérdés
Konkrétan: április 1. és 5. között lennénk Londonban, de max. 25000 Ft-ot gondoltunk rá poggyász nélkül, de reptéri illetékkel, meg minden mással. Most 27000-nél kezdődnek. Lesz olcsóbb? Ha igen, mikor?
2014. nov. 4. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
nézd folyamatosan, ezek mindig változnak
2014. nov. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy lesz olcsóbb, de nincs rá garancia, főleg ha nagyon fix az időpont. Tapasztalataim szerint 1-2 hónappal előtte lehet a legjobb árakat kifogni. Pl. pont Londonban 14e Ft-ért voltam úgy, hogy előtte 3-4 héttel vettem meg a jagyet.
2014. nov. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kockázatos várni, mert mi van, ha már csak drágábban lesznek jegyek? Meg tudod venni drágábban is? Én október elején vettem Budapest-London retúr jegyeket 4 -főre összesen 240 fontért. Nekem kockázatos lett volna várni, nem lett volna kedvem idegeskedve nézni a jegyárakat, hogy lesz-e olcsóbban vagy sem. Így nyugodtan dőlhetek hátra, nekem ez a módszer jött be. Az április eleje amúgy nem lesz a,legolcsóbb, akkor van Angliában iskolai szünet,a szünetek alatt minden évben drágábbak a jegyek,mint máskor.
2014. nov. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!