Kezdőoldal » Utazás » Európa » Volt már valaki közületek...

Volt már valaki közületek Chernobilban, Pripatyban?

Figyelt kérdés
Milyen volt? Érdemes oda elutazni?

#Csernobil #Pripaty
2014. nov. 7. 09:44
 1/8 anonim válasza:

még nem

érdekes lehet a kihalt város, amit félig-meddig már visszafoglalt a természet


[link]


[link]


és egy film:

[link]

2014. nov. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 CHEEE ***** válasza:
0%

Azt ugyan nem tudom milyen, de azt tudom, magyarul cs-vel írjuk csernobilt.

Légyszi írd úgy te is a jövőben.

Amúgy ha rákeresel a neten néhány fotóra, rá az árakra, te magad is el tudod dönteni, ez életed kihívása-e, vagy sem.

Őszintén kb 200 érdekesebb úti célt tudnék felsorolni.

2014. nov. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Mintha nem lenne teljesen mindegy, hogy miként írja, ha egyszer felfogtuk, hogy mit kérdez...


Én nem voltam, de ismerek viszonylag közelről olyan embert aki igen. Igazából csak ember által épített környezetben tűnik fel, hogy valami nincs rendben. A természetben elvileg, ha nem tudnák az emberek, hogy hol vannak, akkor simán lehetne bármi más hely is. Az erőműhöz nagyon közel pedig semmi pénzért nem engednek civileket.

2014. nov. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Maradandó élmény, az egyszer fix. Én ajánlom.


Igen, érdemes.

2014. nov. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az lezárt terület. Oda csak úgy nem lehet utazgatni. Az oroszoknál meg amúgy sem lehet csak utazgatni, de ott főleg nem. Egészségügyileg veszélyes, meg a fosztogatókat sem engedik oda. A hadsereg őrzi még vagy 70 évig. Nagy néha forgatócsoportok odamehetnek, nézzél meg egy filmet róluk.
2014. dec. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az oroszok nem tudom, hogyan jönnek ide :)
2014. dec. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

5-ös....

[link]

20-án vagy 27-én lehet menni legközelebb...

[link]

De ha van rá pénzed akkor mész amikor akarsz...

2014. dec. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Huszát Lóránt válasza:
Kedves 5 ös, lezárt viszon nem hermetikusan!Be lehet jutni! Lezárt alatt Pripjaty ot értem, csernobil nincs sem lezárva sem kihalva 2000-fős lakossága van!Pripjaty-ba nagyon sok túra van, persze ennek az ára is megvan! Szóval most teljesen hülyeséget írtál! De emberek vagyunk, tévedhetünk :)
2017. márc. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!