Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyire veszélyesek sötétedés...

Mennyire veszélyesek sötétedés után a román utak?

Figyelt kérdés
Marosvásárhelyre megyünk repülővel ami sötétedés után ér be, úgy tudom maxtaxi 7lejért bevisz a reptérre, de korlátozott számba és ha lekésnénk esetleg 2,5kmeres sétára van a vonatállomás eléggé kihalt környéken romániába. veszélyes az az út? hogyan ajánlatos még bemenni a reptérrél marosvásárhelyre, illetve vissza?

2014. nov. 13. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Marosvásárhelyen a reptér 17 km-re van a várostól, nem 2.5 km-re! Hívj taxit, nyilván nem akarsz ekkora távot legyalogolni. Egyébként nem veszélyes, sokszor mentem haza éjszaka haveroktól stb.
2014. nov. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a vonatállomást írtam 2,5kmre a város tudom, hogy 17. Taxi a reptérre kb mekkora összegért visz el?
2014. nov. 13. 21:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Uhh nem tudom, lehet, hogy ott valamelyik közeli faluban van valami vasútállomás, de én nem szenvednék vele...


Taxi pár éve 28 lejért vitt be, lehet, hogy azóta drágult.

2014. nov. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!