Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécsbe megyünk a hétvégére...

Bécsbe megyünk a hétvégére (szombat és vasárnap), a bécsi időjárásprognózis szerint 2 mm csapadék lesz, szombaton egész nap esik, vasárnap csak fél napig. Nem akartam sok cuccal menni, de ehhez kellhet gumicsizma?

Figyelt kérdés
Csak mert minden cipőm beázik, és nem akarnék a szállodában ülni, vagy a lábamról felfázni, ugyanis egész nap mászkálni fogunk, csak estére megyünk a szállodába. Másnap szintén mászkálunk. A 4-5 fokok miatt meg inkább sima csizmában mennék, mert az sokkal melegebb, mint a gumicsizma. Ha nem az a tocsogós eső van, akkor a sima csizma elbírja, de a nagyobbakat már nem.

2014. dec. 5. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
gumicsizma és két zokni, vagy sima csizma és zacskó a lábadra, bár az utóbbi nem annyira hatásos, inkább az előbbi az ami jó, de nekem is van gumicsizmám és beleizzadt a lábam és olyan volt mintha átázott volna pedig nem mert száraz időben is felvettem és ugyanolyan volt.
2014. dec. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. dec. 5. 20:23
 3/4 anonim ***** válasza:
2 mm csapadek az semmi...
2014. dec. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Így van :) Meleg csizma tökéletes volt :)
2014. dec. 7. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!