Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban több mint 30 napot...

Londonban több mint 30 napot szeretnék tölteni, hol nézzek szállást? (lent bőv. )

Figyelt kérdés

Szóval az a problémám, hogy én a nyarat kint szeretném tölteni Londonban, viszont a legtöbb szállásajánló oldalon csak 30 éjszakát engedélyez. Néztem már mindenféle booking.com meg hostel szobákat kínáló oldalakat, de még nem találtam olyat ahol egy huzamosabb időre is le lehetne foglalni egy szobát.

Egyedül vagy ketten mennénk, nem tudnátok segíteni hogy merre keresgéljek? Mindenképp a lehető legolcsóbb megoldást szeretném, persze Londonhoz képest, tisztában vagyok az ottani árakkal.

(London 3.zónájánál nem szeretnék messzebb lakni a központtol)



2014. dec. 16. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg költözzetek át 30 nap után máshova... Ezt így szokták csinálni ilyen esetben.
2014. dec. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez is megfordult a fejemben,de azt hittem nem szokás így..de akkor nézelődök így, köszi a választ:D
2014. dec. 16. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:

De, pl. mikor Los Angelesben voltam, ott is volt ilyen szabály a hostelben, úgyhogy az egyik szobatársam egy napra átköltözött máshova. Aztán vissza is jött, mert ez olcsóbb is volt, meg jobb helyen is, szóval ő nem maradt maximális időt a másik helyen, csak egy napot elég volt megszakítania az ott-tartózkodást.

(De asszem ott csak valami kb. 10 éjszaka volt megengedett, nem 30.)

2014. dec. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez is nagyon jó ötlet, köszönöm szépen:))
2014. dec. 16. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!