Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tudtok mondani olyan helyet a...

Tudtok mondani olyan helyet a schengeni övezetben európa szárazföldi területein kívül ahol alacsonyak az árak?

Figyelt kérdés
az itthoni árakhoz képest olcsóbbak.melegebb éghajlatokon.
2014. dec. 19. 01:51
 1/8 anonim ***** válasza:

> a schengeni övezetben európa szárazföldi területein kívül


[link] te ezen mennyi szigetet látsz...? Ciprus az egyetlen ami nem sokkal drágább, de az is drágább.

2014. dec. 19. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ciprus nem Schengen
2014. dec. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
már ne is haragudj de a schengeni övezetbe tartoznak a kanári,madeira,azori szigetek, guadeloupe,martinique sőt még a dél amerikai francia guyana is.és még lehet valamit ki is hagytam.
2014. dec. 19. 15:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Madeira, Kanári-szigetek, Azori szigetek igen, de szerintem a Francia Guyana,Guadeloupe, Martinique nem része a schengeni övezetnek...
2014. dec. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a wikipédia szerint az
2014. dec. 19. 16:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Amit a wikipedia ír, nem vedd készpénznek, mert akár írhatsz te vagy én cikket, szóval azt írnak bele amit akarnak. Szóval ha ott azt írják, hogy zöld az ég azt ne hidd el.
2014. dec. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

kicsit utána néztem más oldalakon is.helytállónak tűnik az infó. de a wikipédia cikkeket is átnézik ám.nem lehet csak úgy moderálás nélkül irogatni mindenféle valótlanságot.

de nagyon eltértünk az eredeti kérdéstől:)

2014. dec. 20. 00:48
 8/8 anonim ***** válasza:

A Wikipédia szerint sem:

"Különleges kivételek az egyezmény szempontjából

az egyezmény az aláíró országok területének egy részére nem hatályos:

Ciprus: Észak-Ciprus

Németország: Helgoland-szigetek

Görögország: Athosz-hegy

Franciaország: Francia Guyana, Guadeloupe, Martinique, Réunion"

2014. dec. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!