Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi történik ha elkeveredik...

Sziszu222 kérdése:

Mi történik ha elkeveredik egy levél?

Figyelt kérdés

Angliába akartam levelet küldeni de furcsállottam is a hogy a nő nem tett rá olyan matrica szerűséget mint a múltkor h Angliába megy a levél és félek hogy elkeveredett vagy nemtudom mi lett vele mert 2 hete küldtem ráadásul elsőbbségivel és még mindig nem ért oda

most azt visszaküldik nekem vagy annak örökre annyi?


2014. dec. 30. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen a világtörténelemben sajnos. Ha biztosra akar menni az ember, akkor értékbiztosítottan kell küldeni. Ha nem úgy küldi, akkor viszont bele kell kalkulálni, hogy elveszhet.
2014. dec. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sok esetben már nem bélyeget hanem valami pecsétet nyomnak a borítékra. A levelek meg az ünnepek miatt sokszor nagyon elkésve érkeznek meg. Apám levele sem jött meg, pedig elmondása szerint lassan 2 hete feladta. Volt rá példa, hogy karácsony előtt küldött leveleket januárban kaptam meg. Kint élek, és sajnos sokszor előfordul az is, hogy a postás nem jó címre viszi ki a levelet. Jelen pillanatban 5 idegen boríték van nálam, amit vadidegen kaptak, de a postás hozzánk dobta be. Valamiért vagy nem látták jól a címet vagy letojták.

Én ilyenkor visszaküldöm, hogy a címzett ismeretlen. (vagy ha közel van az utca akkor bedobom) de sokan egyszerűen csak kidobják.

Én azt mondom, hogy várj még, mást úgysem tehetsz. Ha január végéig nem érkezik meg, akkor valószínű, hogy más kapta meg, és az kidobta

2014. dec. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm :/ akkor legalább még van remény hogy csak nagyon sokat késik és nem veszett el :) remélem megérkezik :O
2014. dec. 30. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!