Kezdőoldal » Utazás » Európa » Volt már valaki Horvátorszában...

Dogey1 kérdése:

Volt már valaki Horvátorszában Murter szigeten, Vodice, Srima, vagy Pakostane falu/városban?

Figyelt kérdés
Véleményeket szeretnék kérni. Horvátországba szeretnénk menni 2 felnőtt, és egy 6 éves gyerekkel. Szempont a gyerekbarát strand is (ha lehet homokos), és ne unjuk halálra magunkat, és a látnivalók. Zadar térségét néztük.

#Zadar #Vodice #Murter sziget #Pakostane #Srima
2015. jan. 19. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Murter szép, de nincsen nagy élet, hogy ne "unatkozzatok" majd.

Mi picit délebbre szoktunk járni, Trogír környékére.

Trogírban egész évben nagy élet van.

(Ha kell közvetlen vízparti apartman-cím, akkor tudok segíteni privátban.)

2015. jan. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Murter-Slanicát nézd meg a neten, igazi, nagy lassan mélyülő homokos strand, de Murter központja 1-2 km, szóval oda kocsival kell bemenni. Vodicén van lassan mélyülő part, Srimán szintén, ill. ott is van homokos part. Pakostanéban szintén van egy gyönyörű homokos öböl, de maga a falu nagyon kicsi és nem szép. Inkább Murtert és Vodicét ajánlanám. Trogir szuper, de nincs homokos strand.
2015. jan. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, Srimán foglaltunk szállást, és onnan bebarangoljuk majd a térséget. Ez jó hír hogy van ott is homokos part, akkor szerintem jól döntöttünk. Trogír egy kicsit messzebb van, már ettől a távolságtól is kivagyok nem szoktam ennyit vezetni, de majd rágyúrok :-)
2015. jan. 24. 08:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Régen nekem is Murter volt a kedvencem, de minél délebbre mész, annál szebb, mediterránabb lesz minden.
2015. jan. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha oda mentek menjetek el trogirba
2015. jan. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mindenképp elnézünk oda

, és ahogy néztem lesz a közelünkben egy nemzeti park is.

2015. jan. 27. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!