Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában hol érdemes ruhákat...

Angliában hol érdemes ruhákat és élelmiszereket vásárolni? Melyik lánc a legolcsóbb?

Figyelt kérdés

2015. jan. 21. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát a Primark és az Iceland elég jó tipp. Én ezekben szoktam vásárolni és elég olcsók. De ugyanúgy a Tescoban vagy a Sainsbury's-ben is szoktak lenni jó akciók, vagy jó árban cuccok.
2015. jan. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Primark az tényleg nagyon jó.:D
2015. jan. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Kint a LIDL a legolcsóbb. Heti 20-30fontból tudsz kajálni, ami elég meredeken hangzik, de igaz.
2015. jan. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Élelmiszer: Pont a Sainsbury az egyik legdrágább. Aldi, Lidl a legjobb. Iceland cuccai zarok. Másik ilyen fagyasztott termékes a Farmfood, még talán az jó, de fulton jack? vagy mi a neve, az nagyon gáz. Másikat nem ismerek. Tesco, Morrisons is elég drága, helyette inkább Asda. Ruhákat viszont -mivel a Lidl és Aldi nem állandó jelleggel árul ruhákat- inkább érdemesebb az említett boltok egyikében venni, mert nagyon jó minőségűek, nem kell a Nextes vagy Makrs and spenceres, mert a Tescos, Asdas, vagy Sainsburys is van olyan jó. Ezek még a Matalannal is olcsóbbak.
2015. jan. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ruhakban talan a Primark az egyik legolcsobb, es en azt gondolom, hogy nem is gagyik a cuccok.

Elelmiszer? Lidl, Aldi szuper szerintem, Asda is jo, Sainsbury szerintem baromi draga...IceLand ban pl "filleres" fagyasztott cuccok vannak. Egytal etelek stb.

2015. jan. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kliszta ***** válasza:

Ha divatmanias vagy, a Primark neked valo. Olcso, divatos cuccok, viszont a minoseguk a legotvarabb kinai bolteval vetekszik :P

Egynyari cuccnak megteszik.

Elelmiszerben a Tesco jott be nekem, amennyire utaltam otthon, itt annyira szeretem, mellette meg az ASDA es az Iceland, ha fagyasztott cuccokrol van szo. A Lidl lenne a masik kedvencem, de sajnos online shopjuk nincs, es nalunk csak egy kis uzletuk van, amugyis utalok szemelyesen vasarolni.

2015. aug. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az Aldi a legjobb/legolcsóbb. Amit a tescóban £100-ért veszünk, ugyanazok a dolgok az Aldiban kijön £60-ból.
2016. jan. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lidl, Aldi, Tescoban a REDUCED hamarosan lejáró dolgok ill Iceland

üdv

1 K M

https://www.youtube.com/playlist?list=PLJjWQWxWLNLxeZ4fecdys..

2016. okt. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!