Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyit keres egy co2 Hegesztő...

Mennyit keres egy co2 Hegesztő Norvégiában? Illetve milyen akadályai vannak a kijutásnak? Tekintve hogy nem eu-s tagállam.

Figyelt kérdés

2015. febr. 3. 14:39
 1/2 demonlord90 ***** válasza:

Schengeni övezetben elméletben nincs sok akadálya a kijutásnak. A gyakorlatban azonban nagyon nehéz munkát találni, pláne itthonról. Ha pedig kimész, ott sem 1-2 hét alatt sikerül, s 2 hónap Norvégiában egy átlag ember egész éves otthoni fizetését felemészti. A nyelvtudás (norvég) is elvárt ilyen szakmákban.


Persze, ha már van ismerős és tudsz norvégul, akkor bocs :)

2015. febr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 goaus ***** válasza:
Engem anno angliából hívtak Norvégba awizni, szóval elég lehet az angoltudás is. Itthonról jól írta első nem lehet melót kapni ott, kimenni meg nagyon drága, de ha van lóvéd egy hónapra mindenre, sztem érdemes megpróbálni. Ami gond, nem tudom porbeles hogy megy, kinn a CO eléggé lejárt lemez, csak kisebb cégek használják már, porbeles váltja fel fokozatosan, olajiparban meg 100 százalékban, és a jó fizu abban van.
2015. febr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!