Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik utazási irodánál...

Melyik utazási irodánál érdemes foglalni?

Figyelt kérdés
Nyaralást melyik irodánál érdemes intézni (tengerpart)? Melyik megbízható, melyikről vannak rossz, illetve jó véleményetek?
2015. febr. 4. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztaltam, hogy mindegy. Lehetne mérvadó, hogy nagy, biztosan működő régi iroda legyen. De mikor is? 2 éve láttuk hogy a legnagyobb magyar utazási iroda bedőlt egyik hónapról a másikra. Szóval azóta már ezzel sem foglalkozom. Megnézem hogy rendes iroda legyen, legyen irodájuk, ahol el lehet őket érni személyesen. El szoktam olvasni mennyi ideje működnek..


Az hogy milyen szolgáltatást nyújtanak, az javarészt nem rajtuk múlik. Hiszen ők megveszik a szobát, meg a repjegyet, te meg mész.. Aztán onnantól már a szállodán múlik a dolog. Ilyeneken szoktak felháborodni az emberek, hogy őket átvágta az utazási iroda, mert nem működik az egyik étterem a szállodában, vagy tönkrement az úszómedence, vagy hogy szar a kaja. Na ezekről aztán semmit nem tehet az iroda.

Nekem az szokott szempont lenni, hogy lehetőleg legyen kint képviseletük, vagypedig legyen egy olyan szám amin bármikor el lehet őket érni, ha valami gáz van.


De egyébként még soha semmilyen ügyben nem kerestem az irodát nyaralás közben. Tehát én leginkább az árra szoktam rámenni. Amelyik olcsó, azzal megyünk.

2015. febr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attol fugg hova szeretnel menni.

Peldaul Gorogorszaghoz felkapott a Grandtours es Apollon travel,tobbihez pedig Ibusz.

Nekunk ezek jottek be.

2015. febr. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!