Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyit kapnak kézhez az...

Mennyit kapnak kézhez az angliában dolgozó au pair-ek/nanny-k?

Figyelt kérdés
Mivel a közeli nursery-k teljesen be vannak telve, nagyon úgy néz ki, hogy nem tudjuk elhelyezni egyéves gyerekünket mire a feleségem munkát talál. Ezért arra gondoltunk, hogy otthonról jöhetne valaki, aki vigyáz a babára, amíg munkában vagyunk. Viszont nem tudom, hogy ez milyen költségekkel járna. (szállást, kaját természetesen tudunk biztosítani) Tudom, hogy ezen az oldalon többeknek is van au pair-ként tapasztalata. Remélem valaki tud mondani valami hozzávetőleges összeget. Köszi.

2015. febr. 24. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha live-in nanny-t keresel, nekik általában heti 70-100 font között fizetnek, függően attól, mit kell még csinálniuk a gyerekek gondozásán kívül.
2015. febr. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol élsz Anglián belül, de a facebookon szinten minden angol városkának van magyar csoportja (pl: bristoli magyarok, londoni magyarok, leeds-i magyarok stb.) Lépj be ebbe a csoportba, és ott hirdesd meg, hogy kell babysitter állandóra. Még aludnia sem kéne ott, mert reggel megy, és addig marad amíg te vagy a feleséged haza nem ér. Én is így vigyáztam 2 gyerekre. Reggel mentem, és délután 5-ig voltam. Napi 9 óra. Én olyan 3 éve vigyáztam a gyerekekre, és akkor ahogy megbeszéltük nem naponta, hanem hetente fizettek. Minden pénteken. 8 fontot kaptam 1 órára. Nekem megérte mert adómentes volt, a szülőknek is megérte mert olcsóbb voltam mint ha hivatalos nannyt hívott volna, és nem kellett ott élnie egy idegennek velük.
2015. febr. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Mondjuk eleg nagy elteres van a ket valasz kozott.... a heti 70-100 font nagyon meltanyos, de a orankenti 8 font azert eleg magas. Meg a bolcsodenel is dragabb. Heti 45 ora, 8 font/ora az 360 font/het, az kb 1300 font/honap. A nalunk alvas azert lenne jo, mert igy a nanny lakhatasa kvazi ingyen van. Ha mashol lakik, akkor a ber nagyresze elmegy alberletre, amivel senki sem jar jol. Meg van is egy extra szobank, amit vendegszobanak hasznalunk. A facebook-os csoport jo otlet, tenyleg van a kozeli varosban egy ilyen csoport. majd korbekerdezgetek ott is.
2015. febr. 25. 11:27
 4/6 anonim ***** válasza:
A 8 font a bejárós. Bentlakós ismim nincs, de én is a heti 100 fontra tippelnék. A lakása meg a kaja ingyen van, szóval én 100-ra lőném be.
2015. febr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaja, na, ez igy mar vilagos. Bejaroskent nyilvan sokkal tobbet kell keresni, kulonben nem megoldhato a szallas. A heti 100, havi kb 430 font teljesen okes... a nursery-k, olyan 1000 font korul vannak. Mondjuk vannak olyan konstrukciok, hogy a befizetett penzzel csokkentheted az adoalapodat, amivel azert jelentos megtakaritas erheto el. Mondjuk nalunk a legnagyobb problema, hogy 2016tol lenne TALAN szabad helye a kozeli bolcsodeben. Szoval meg ezt ki kell talalni. Az is problema, hogy akkor egy idegen vigyazna a gyerekre... eddig csak mi voltunk vele. (Mondjuk ez a nursery-re is igaz lenne.)
2015. febr. 25. 21:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt részletesen le van írva minden:

[link]


Mondjuk a pénzre elég fura, hogy ilyen keveset írnak, mert nekem heti kb. 30 óra munkára 80-100 font körül ígért az angliai családok nagy része.

2015. márc. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!