Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen kajákat vinnétek egy...

Milyen kajákat vinnétek egy külföldi útra?

Figyelt kérdés
2015. márc. 10. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Én kekszeket, almát és esetleg szendvicset szoktam vinni (ez utóbbit az útra, ha az hosszabb, a többit pedig az ott-tartózkodás idejére), meg vizet.
2015. márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmilyet. A megérkezésig egy-két szendvics, meg egy üveg innivaló.
2015. márc. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 csonti168 válasza:
Amit szívesen fogyasztok.
2015. márc. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Épp külföldön vagyok munka kapcsán, nekem a müzliszelet jött be leginkább, azt nem unom meg. Régebben csomagolt croissant is hoztam, az sokáig eláll és napközben kényelmesen fogyasztható, kezet se kell mossak. Sajnos most nem láttam a boltban. Sóskeksz, ropi, édeskeksz volt még a bőröndben, a sós fogy, az édes kevésbé, de ezeket nap közben nem praktikus eszegetni, inkább nap végén. Azért egy pilótakekszre nem mondanék nemet.
2015. márc. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Citation ***** válasza:
Nyugati irányba semmit nem szoktam vinni, vannak Burger Kingek. Keleti irányba meg nem megyek, így nem tom.
2015. márc. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 zolo válasza:
Én nyaraláskor konzerveket vittem, zacskós levest. Tehát ami nem romlandó. Van félkész konzerv is amit csak melegítened kell és pár perc alatt kész a főtt étel. Útközben citromos kekszet ettem, menet közben is tudod és nem szomjazol rá. Víz és kávé is olyan flakonban amin nem kupak van. Így ezt is tudod menet közben is inni. Alma is és más tartós gyümölcs is jó. Ásvány víz is hasznos több flakonnal, mert van olyan ország ahol a helyi víz nem iható.
2015. márc. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Minden olyat, amit kint nem találhatsz meg, vagy csak borsos áron, mint pl.: kolbász, túró rudi, pilóta keksz, pálinka ...
2015. márc. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó kérdés... Ha északra mész, banánt. Ha délre, fókát. Egyébként meg valóban, 1-2 szendvicset az útra, aztán, ha megérkezel, eszed azt, amit a bennszülöttek.
2015. márc. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha az utazáson túlra gondolsz, tanulmányzd a célország behozatali korlátait. Jó lenne az USA-ba téliszalámit vinni, de még ezt az aszalt húst sem engedik be. Hát még a kevésbé feldolgozottat. De még mákosakármit sem:-)


Praktikus a mirelit pulykamell/cordonbleu akármi, ha fenn tudd tartani a hűtésláncot a kinti hűtőig. 1-2 hétig még nem mélyhűtőben is eláll. En cukorbeteg vagyok, mindig viszek diabetikus csokit, narancsszörpöt. Kint időbe telik megtalálni.:-(

2015. márc. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!