Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tesvéremhez kimennék Angliába...

Tesvéremhez kimennék Angliába lenne esélyem dolgozni?

Figyelt kérdés

Heló! Röviden tömören a testvérem kint él van nagyobbacska lakása ahol el is férnék és szívesen fogadnak, a barátnőmmel mennék ki. Nyáron lenne ez esedékes és nem csak látogatóba mennénk hanem 1-2 hónapra szeretnénk is dolgozni. Milyen lehetőségek vannak? Egy 40 000 fős városban laknak East midlands mellett. Az én angoltudásom kb középszintű, ha nem bonyolult akkor megértem a szöveget beszédkészségem nem gyenge de béna, szóval rosszul ragozok stb. Barátnőm perfekt angol. Valami kis egyszerűbb diákmeló érdekelne vagy valami gyári meló ahova azért nem kell nagy nyelvtudás.


Mennyire nehéz ilyeneket találni? Tesvérem már keresgél nekünk de azt mondja nem olyan könnyú. Mire keressek rá, hogy én is nézelődjek?



2015. márc. 25. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ő azt mondja nem olyan könnyű, akko rúgy is van. Elvégre ő él ott. Ha találsz ügynökséget a városban, azok kihelyeznek egyből, pár napon belül. De ilyen kis faluban nem igen van. Plusz ha nem vagytok 18, akkor nem igen fogtok találni legális munkát.
2015. márc. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
20 évesek vagyunk.
2015. márc. 25. 22:08
 3/4 anonim válasza:

nem reménytelen, de nehéz

1-2 hónap...necces...sokaknak ahhoz kell ennyi idő, hogy egyáltalán találjanak munkát

21 év alatt a minimálbér is alacsonyabb, bár gondolom nektek így is megérné

nem tudom neten mennyire érdemes nézelődni, inkább ott kellene majd helyben beregisztrálni valami munkaközvetítőhöz

2015. márc. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta már testvérem szétnézett és talált is pár ideális munkát, pl árufeltöltő nagy áruházban, oda meg ugye lehet menni rövid időre is akár napokra is. De volt több is amik egész jók.
2015. márc. 31. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!