Kezdőoldal » Utazás » Európa » Wizz air mennyire megbízható?

Wizz air mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Júniusban mennék ki Londonba, de a most történt Lufthansai repülő katasztrófa miatt a szüleim nem akarnak elengedni repülővel, mondván hogy kivisznek inkább...én ezt megértem de azért mégis több a baleset közúton, illetve nagyon kényelmetlen majdnem 1 napot utazni Angliába.

Vélemények, tapasztalatok erről a légi társaságról ?


2015. márc. 26. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még nem zuhant le gépük. Amúgy mond meg a szüleidnek, hogy, ha kivisznek autóval, akkor jóval nagyobb valószínűséggel fogsz meghalni balesetben.
2015. márc. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ügyet Lenke ***** válasza:
51%
mert a szüleid valószínüleg repülés és repülőszakértők, meg doktoráltak biztonság"tudományból" meg pszihológusok, hogy ők aztán mindent tudnak...a repülő még most is a legbiztonságosabb szállító/utazóeszköz, bolond meg aki kizárja a pilótát a kabinból, vagy pilóta keksszel kövessen el merényletet mindig kerül...hány éves vagy, hogy a szüleid nem engednek...? te vagy a WizzAir-es kérdező is...?
2015. márc. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ügyet Lenke ***** válasza:
32%
bocsi, ugyanaz a kérdés volt :)...én eddig mindig Airbus 320-al repültem, mivel a Wizz Airnek és a fapadosoknak sok ilyen gépük van, mivel a világ 2-ik legeladottab gépe...
2015. márc. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha csak a Wizzairnek nincs épp egy elmebeteg másodpilótája, aki nekivezet egy hegynek, akkor nem lesz gond. A Wizzair esetében inkább a menetrend tartása az, ami gondot szokott okozni, sokat utazom velük, időben még nem értem haza sohasem.
2015. márc. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
A szüleid buták, már bocs. A Wizzair pedig egyáltalán nem megbízható, de nem ilyen szempontból.
2015. márc. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most nem számolok gyorsan utána a statisztikának, de kb ha minden nap lezuhanna egy gép, akkor is biztonságosabb lenne, mint autózni.
2015. márc. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a szüleidet, hogy naponta hány ember hal meg közlekedési balesetben és hány repülőben.
2015. márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem illik ilyet írni, és bocsánatot is kérek érte, de ezek alapján ők sem tűnnek sokkal beszámíthatóbbnak a másodpilótánál. Egy durván százszor veszélyesebb alternatívát ajánlanak fel a biztonságod érdekében...

(Ezt persze ne így tálald nekik, mert még megsértődnek.)

2015. márc. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!