Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha veszek Angliában egy...

Ha veszek Angliában egy párnát és nem fér bele a kézipoggyászban? ( feladott csomaggal nem utazom) akkor azt a Wizz air engedi felvinni kézben? Vagy az is mértet szabályozott?

Figyelt kérdés
A kérdés elméleti :) Csak meggebedek, de sehol nem találtam erre választ vagy leírást.
2015. márc. 27. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet felvinni. Le van írva egyértelműen, hogy mit lehet felvinni. Azon kívül mást nem lehet, nem fognak a párnára és a világ összes tárgyára részletesen kitérni.
2015. márc. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem azért erre ki kéne térni :) hosszú repülőútnál lehet sokan azon alszanak, nem? eddig kétszer repültem, nem vagyok benne otthon :) máshol olvastam másnál szokott lenni a kézipoggyászban, úgy fel lehet vinnI?
2015. márc. 27. 10:42
 3/5 anonim ***** válasza:

A kézipoggyászban fel lehet vinni, miért ne lehetne.

Egy kispárna csak befér a kézipoggyászba, vagy pont erre találták ki a felfújható utazós párnát.

2015. márc. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
41*41es belefér, vajon? a kis díjtalan kézipoggyász méretébe ha más is van benne?
2015. márc. 27. 12:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fér bele. Tehát nem lehet felvinni. De próbáld meg, legfeljebb kidobod.
2015. márc. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!