Kezdőoldal » Utazás » Európa » Canes, Nizza, St. Tropez...

Canes, Nizza, St. Tropez vélemények, érdekességek, látnivalók?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 1. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem Nizza az nagyon szép és jó hely. A többi is jók a francia riviéra nagyon szép. De szerintem Nizza a legjobb.Spanyolországot vagy Portugáliát is tudom ajánlani. :)
2015. ápr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Cannes óvárosa szép, külső részeiben hatalmas apartmanházak vannak, egész jó áron lehet szállást találni. Nizza gyalog bejárható, illetve jó a városnéző busza. Az orosz katedrális nekem nagyon tetszett (ez az egy talán, ami kiesik a lesétálható távolságból). St Tropez-ig nem mentünk el, ott van még Antibes, Grasse, Saint Paul de Vence, Monaco, Verdun kanyon.
2015. ápr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Latnivalok? huu, nekem az egesz Francia Riviera egy nagy latnivalo.

Volt egy francia parom, akivel 2-3 havonta mentunk a szuleit latogatni es kocsival/motorral bejartuk az egesz videket. Soha nem untam meg pedig Grasse-ban, Cannes-ban jartunk vagy 5x. Engem az egesz kornyek elvarazsol pedig semmi ugymond "latnivalot" nem neztunk meg, amit pl. utikonyvekben javasolnak.

2015. ápr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!