Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyibe kerül Olaszországban...

Mennyibe kerül Olaszországban a pizza, fagylalt, kávé? Nagyon drága ott az élet?

Figyelt kérdés

6 napra megyünk olaszba még sosem voltunk ott lenne pár kérdésem. Cavallinoban leszünk a Joker kempingben (nem tudom ismeri-e valaki) és az lenne a kérdésem hogy onnan hogyan lehet elmenni Velencébe? Mennyibe kerül a hajó? Hol kell ot hagyni az autót? A parkoló fizetős lesz mindenképpen?

És olaszországban ugye homokos tengerpart van. Emiatt annyira koszos a víz hogy búvárkodni nem lehet benne?


2015. ápr. 6. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahova mész ott nem tudom milyen a víz de Triesztben olyan tiszta volt hogy 3 méteres fenékre simán leláttunk az árak magyarországira hasonlítanak pár ft eltéréssel
2015. ápr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Én karneválkor voltam Velencében. A pizza 7-11 euró között van, de étteremben van teríték díj is ami 1-2 euró. A fagyi 3 euró volt.
2015. ápr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A pizza nem túl drága, ahogy előttem is írták kb. 8-12 euró, a fagyi, kávé viszont arányaiban nagyon drága szerintem.
2015. ápr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha autóval mentek akkor egyetlen út visz be velencébe Mestre felől!Ez az út egy parkolóházban végződik,ahol teljes a tömegnyomor,és ha jól emlékszem 30 euró egy napi jegy!De ha te csak másfél órát parkolsz akkor is 30-at kell fizetned!

Azon a részen ahol ti lesztek homokos a part.Búvárkodásra teljesen alkalmatlan!

2015. ápr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mi?? 30 euró?? 9000 Ft?? Tömegnyomor...vagyis lehet hogy meg sem tudok állni?

Utolsó te már akkor ezek szerint voltál itt?

2015. ápr. 6. 19:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
igen....4-szer.....
2015. ápr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a parkolás dolgon ne görcsölj, egyáltalán nem muszáj Velencében megállnod. (Lerakhatod távolabb is a kocsit, és busszal, vonattal hajóval is megközelítheted a várost. Sőt, ahol ti lesztek teljesen felesleges onnan annyit autózni, inkább Punta Sabbioni felé kellene venni az irányt, és onnan Vaporettoval, a menetrendszernti velencei vizibusszal bemenni. Azért a parkolásért ott is kell fizetni, de ott már feleennyiből is bőven megúszhatod.
2015. ápr. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-)
2015. ápr. 8. 23:31
 9/9 anonim ***** válasza:

Pizza 5-10 €

Fagyi 2-3 €

Kávé 2-4 €

2019. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!