Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországban hol van a...

Horvátországban hol van a legjobb tengerparti nyaralóhely?

Figyelt kérdés

Horvátországba mennénk nyaralni és az érdekelne hogy hol a legjobb nyaralni. Tehát hogy hol a legjobb a tengerpart, hova érdemes menni. Olyan tengerpartot szeretnénk ami nem sziklás hanem apró kavicsos. Hol van ilyen? Tudom hogy horvátban nincs homokos tengerpart. Illetve hol lehet kipróbálni a banánozást, a vízi fánkot és a parasailinget?

Ja és szállodába/hotelbe mennénk nem apartmanba/panzióba!


Olvastam egy Zára(Zadar) nevű településről. Ott elérhetőek ezek az ,,elvárások''??? Írjatok véleményeket légyszi!


Előre is nagyon köszönöm a normális válaszokat!


2015. ápr. 6. 20:38
 1/6 anonim válasza:
100%
Novi Vinodolski nagyon kellemes hely.
2015. ápr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Makarskán, Omisban aprókavicsos.
2015. ápr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Novigrad, Maestral hotel

Én nem pontosan itt voltam, nem ebben a hotelben, azonban jó hely. Ez mellett van szintén egy strand, nagyon közel, szóval, sok helyre el lehet menni. Nekem tetszett.

2015. ápr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt láttad ? https://www.youtube.com/watch?v=ffB6IkpmX9I

Homokos tengerpart Horvátország (mivel te úgy tudod,hogy horvátba nincsenek) Pl: [link]

Zadar az egy város ! Igen ott is megtalálhatod mind azt amit leírtál és keresel.

Mi a legjobb hely? Hova érdemes menni? Ezek mind amolyan relatív kérdések és így nagyon nehéz válaszolnia kérdésedre.

Ezt is nézd meg : https://www.youtube.com/watch?v=ffB6IkpmX

Hoppá ! itt vannak az apró kavicsos strandok ( plázs) [link]

2015. ápr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Gradac, Brist pl. apró kavicsos.

Makarskától még jóval odébb van, de megéri kicsit többet autózni. Kicsi települések, kiesnek a városi tömegből, viszonylag nyugi van, bérelni főszezonban lehet ilyen mókákat.

2015. ápr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

opatijaban voltam, fantasztikus volt.

bár sziklás, viszont nagyon klassz volt tényleg.

2015. ápr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!