Kezdőoldal » Utazás » Európa » Magyarországról indul vonat...

Magyarországról indul vonat Törökországba?

Figyelt kérdés
Ankarába vagy Isztambulba. (2015 nyarán)

2015. ápr. 17. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Regebben volt Bp-İstanbul jarat, de nem kozvetlen jarat volt, hanem Szofıaban at kellett szallni.

De 33 oras volt az ut, es nem volt olcsobb, mınt repulovel.


Nezd meg a Wızz Aır-t.

Van Turkısh Aırlınes ıs, de az sokkal dragabb.

2015. ápr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
#1 szerintem a kérdező is tudja, hogy lehet repülővel is utazni
2015. ápr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#2

Magyarok körében nem olyan egyértelmű az, hogy van repülő jó áron.

2015. ápr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3-nak igaza van.

Nem azert irtam, mert nem tudja a kerdezo, hogy van repulo, hanem azert, mert nagyon sokan azt gondoljak, hogy a vonat sokkal olcsobb.

Anno a vonatjegy annyi volt, mint a megboldogult Malev jegye. 35.000 korul.


De Wizz-zel, ha csak kezipoggyasz van, es idoben sikerul foglalni, akkor 20.000-ert is mar lehet kapni returjegyet.

2015. ápr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sőt júliustól napi négy Turkish-járat lesz Budapest és Isztambul között, szóval nem gondolom hogy megfizethetetlen küldetés, ha ekkora igény van rá. És hát a minőség az minőség :)


De a kérdező nem reagál, így mind1.

2015. ápr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Törökország európai részén most nagyon válságos a vasúti közlekedést, mert alapból rosszak a sínek, meg épül Isztambulban az új Boszporusz alatti főpályaudvar, emiatt az isztambuli elővárosi vonatok is szünetelnek.


Jelenleg az a helyzet, hogy bukaresti vagy belgrádi átszállással, el lehet jutni Kapikuléba, az első török állomásra a bolgárok felől, de onnan egy busz visz tovább Isztambulba, amire érvényes a vonatjegy.


Az európai Törökország vasúti közlekedése egyébként nagyon fejletlen, 30-al mennek a vonatok, most meg emiatt az átépítések miatt pláne lőttek a vasúti közlekedésüknek.


A teheráni vonat is csak Ankara és Teherán között közlekedik, meg valami más fennakadások is vannak.

2015. ápr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Valójában azért kérdeztem konkrétan a vonatot, mert repülővel családosan mindennel együtt 300.000 Ft-ra jönne ki. Azt hittem, hogy vonattal olcsóbb.
2015. ápr. 18. 12:49
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mekkora a csalad, de lehet, hogy autoval lenne a legolcsobb.
2015. ápr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 nevergeorge válasza:

Vonat és kocsi szerintem kilőve.


Október 5-én megyek Isztambul. 6090 Ft volt oda a repülőjegy és vissza is annyi 4 nappal később.

(természetesen még mielőtt valaki kérdezi reptéri illeték nincs)

2015. aug. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!