Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kanadai Állampolgársághoz mik...

Kanadai Állampolgársághoz mik kellenek még?

Figyelt kérdés
Hello! Apukam felig kanadai és igényeltem én is. Magyar útlevelemet hosszabbítsam meg ? vagy az felesleges ? anyakönyvim már angolra le van forditva . meg vannak aputól is a papír fénymásolatai ( remélem elfogadják a másolatot ) meg a fényképes dolgaim. MI kell még?

2015. ápr. 22. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt a katyvaszt. Mit igényeltél Te? Állampolgárságot? Ha jogosult vagy, [link] ez a vonatkozó oldal. Mondjuk ahhoz hogy jogosult legyél évek óta itt kellene hogy éljél... Nézzd meg előbb ezt [link] mert lehet hogy már állampolgár vagy. Üdv Vancouverből.


Az is lehet te éppen bevándorolni készülsz és annyira nem figyelsz oda hogy a permanent resident-et kevered a citizennel... de az teljesen más történet.

2015. ápr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igazad van. és pont vancouverbe készülök :) citizenship applicationt adok be jövőhéten. mennyi idő mire megjön? és az odlalt 100x át böngésztem így jutottam ide ahol most vagyok. írhatok priviben? :)
2015. ápr. 22. 17:10
 3/3 anonim válasza:
B*szki mi Magyarok vagyunk, miért nem írsz Kanadai fórumra angolul, ott biztos jártasabbak ebben :)
2015. ápr. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!