Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországi nyaralásunk...

Görögországi nyaralásunk során egyénileg vonatoznánk át egy nagyobb városba, célpont Katerini vagy Larossa. A vasútállomástól milyen messze van a főtér, fő utca?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 23. 22:31
 1/9 A kérdező kommentje:
*Larissa*
2015. ápr. 23. 22:33
 2/9 anonim ***** válasza:
Google a barátod, mindent meg tudsz nézni: térkép, utazási idő, vonatmenetrend, útvonaltervező és még jegyet is tudsz venni.
2015. ápr. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

mivel ezt a kérdést ki tudtad írni ide,ezért 3 dolgot feltételezek:

1)nem vagy analfabéta

2)van számítógéped vagy telefonod

3)amin van net


áruld már el akkor mi akadályoz meg abban,hogy megnyiss egy google maps-ot!?!?!?!!????

2015. ápr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze meg tudom nézni, hogy hol van a vasútállomás. De az, hogy a belváros merre van azt nem. Gondoltam ha esetleg volt ott valaki, akkor meg tudja írni.
2015. ápr. 24. 20:35
 5/9 anonim ***** válasza:
ha egy ennyire egyszerű dologgal kapcsolatban nem találod a megoldást,akkor szerinte az lesz a alegjobb ha nem mentek sehova!!!És ezt most teljesen komolyan mondom!!!
2015. ápr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszerubb lenne neked ha Grandtoursal vagy Apollon travelel elmesz nyaralni Paraliara es ott bemehetsz buszal Katerini varosba is...
2015. ápr. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jézusom, ha nem tudod megnézni egy térképen, hogy merre van a belváros, akkor szerintem magatoktól ne induljatok neki egy ilyen útnak!
2015. ápr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Voltam már Paralián és busszal mentünk Katerinibe.


Mivel most Nei por mellett fogunk nyaralni, onnan csak vonat megy, illetve az gyorsabb. Ezt mind a neten néztem meg. De egyéb érdemi dolgot, hogy milyen közel van a belvároshoz a vasútállomás nem találtam. Vszínűleg a busz közelebb lenne, de mivel nem ismerem azért kérdeztem.


Az okoskodó írkálók meg bekaphajták! Pár napja ezt keresgélem a neten de sehol nem találtam infót róla!

2015. ápr. 25. 08:39
 9/9 anonim válasza:
Nei Porinél is és katerininél is a város szélén van a vonatállomás, ami 100 méterben mérhető, de a taxi borzasztóan olcsó...a google nél látható a szürke vasuti vonal , ha kinagyitjuk látni milyen közel van mindenhez...
2016. jún. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!