Kezdőoldal » Utazás » Európa » Már nem először fogok elmenni...

Már nem először fogok elmenni Londonba,2 hét múlva. Azt nem tudom hogy hova menjek el vagy mit nézzek meg. /sablon városnézés már meg volt/ Adtok tippet hogy mit nézzek meg?

Figyelt kérdés
Köszi

2015. ápr. 27. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Színdarabot mindenképp. [link]

Menj a Harry Potter Studio Tour-ra [link]

Nézd meg a Stonehenge-t és Oxfordot meg a Windsor kastélyt. [link]


És tanulj meg helyesen írni.

2015. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. ápr. 27. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:

A "sablon-városnézés" mit jelent? Big Ben, Parlament, Buckingham, Tower, Piccadilly, Madam Tusseaud's, kétemeletes buszok? Ezeken kívül sok minden van, de csomó mindent csak helyiként tudsz kitapasztalni. Ezt a könyvet ajánlom:


[link]


Gyakorlatilag lépésről-lépésre elvezet, rengeteg utcának elmeséli a történetét, feltár rengeteg kevéssé ismert látványosságot.

2015. ápr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az Abbey roadon fotózkodni a Beatlest utánozva szerintem vicces. De egyébként mindenképpen menj el a China Townba, és egyél egy igazi kínait. Én a Four Seasons-t tudom ajánlani, árban és minőségben.

Ha a gasztrokultúránál tartunk, én mindig el szoktam menni a GBK-be, a Baker streeten, illetve eszek egy jó sushit is. Ha van pénc, akkor menj el a Sharba egy brunchra.


Ha nem kaja, akkor elmehetsz megnézni egy all soul templomot, garantált élmény. Ha jó idő van, akkor mindig érdemes kinézni a legközelebbi parkba, megnézni a madarakat, kifeküdni napozni.


Rengeteg hangulatos kis pub van, érdemes betérni egy jó angol alere, és enni egy helyben készített hamburgert. Már megint a kajánál tartunk, de a Gauchoba is menj el egy jó steaket enni. Nagyon értik a dolgukat.


Menj el a Selfridgesbe, vagy a Harrodsba, és ülj be egy angol teadélutánra, igyál teát, vegyél ilyen spéci sütiket.


Éjszaka el lehet menni rókalesre, nagyon vicces. :) Tele van minden rókákkal.


Ja igen, ha már ott vagy a környéken nyáron, érdemes kimenni Brightonba, hatalmas életérzés, Londontól egy óra vonat. Nagyon jól megközelíthető, gyönyörű kis város, úszhatsz egyet az óceánban.


Én szeretem a Natural History Museumot, megnézni a dínókat. Ja, és érdemes a Canal mentén sétálni egyet. Pl ha elmész megnézni az Abbey roadot, akkor utána a Frampton street környékén le tudsz menni a csatornához, és onnan végig lehet sétálni a Camden Marketig. Szép házak, lakóhajók, a marketen ehetsz egy jót. Útközben találkozhatsz pár Banksyvel is. Egyébként sajnos én még nem voltam, de lehet menni streetart tourra is. Illetve ha még nem próbáltad, bérelj biciklit, és azzal tudsz össze vissza tekerni, az is jó móka. A zooba is kimehetsz.


A Tate modernt is sztem érdemes megnézni. Hát most így hirtelen ezek jutottak eszembe.

2015. ápr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!