Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szicília vagy Szardínia jobb...

Szicília vagy Szardínia jobb hely nyaralás szempontjából?

Figyelt kérdés
2015. máj. 16. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szicíliába könnyebb eljutni Budapestről, viszont szerintem Szardínia sokkal szebb. Ráadásul kevesebb turista látogatja. Csodálatos hely: [link] :)
2015. máj. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szardíniába megy Wizzair Budapestről. Szóval ha neked az tetszik jobban, akkor inkább oda menj.
2015. máj. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Oh, nem is tudtam, hogy már Szardíniával is van közvetlen kapcsolat. :) Akkor szerintem egyértelmű, hogy azt válaszd! :)
2015. máj. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szardínia
2015. máj. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Érdemes mindkettőt megnézni, de ha csak az egyikre van idő vagy keret, akkor én Szicíliába mennék. Etna, Palermo, Catania, Messina stb. mind megér egy misét, sok a történelmi örökség és a látnivaló. Szardínia szép, de nem túl izgalmas. Cagliari fél nap.

Viszont a tenger csodás, fürödni remekül lehet ott. De ha inkább városnézős nyaralást akartok, akkor hanyagoljátok.

2015. máj. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudjatok esetleg, h a15 km-re levo Korzikara van oda/vissza hajo jarat, komp? Koszi
2015. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A barátnőmmel mi is Szicília és Szardínia közt vacilláltunk idén. Nem 1 ultifilmet, leírást megnéztünk és végül Szicília mellett döntöttünk. Szardíniának baromi szép természeti tájai vannak, de azt leszámítva semmi xtra, ezt Szicílián is megkapod plusz még egy rakás nagyvárost meg történelmi és kulturális látnivalót, emiatt inkább Szicílián töltjük éves nyaralásunkat.
2016. márc. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!