Kezdőoldal » Utazás » Európa » Menny az autopalya koltseg ha...

Menny az autopalya koltseg ha Budapestrol Bulgariaba a napos parton megyek, Szerbian keresztul? 10 napos lesz az utazas. Mennyi a palyadij szerbiaban, es bulgariaban?

Figyelt kérdés
Menny az autopalyadij ha Budapestrol Bulgariaba a napos parton megyek, Szerbian keresztul? 10 napos lesz az utazas. Mennyi a palyadij szerbiaban, es bulgariaban? Illetve mik azok amikre a szerb es bolgar autopalyan kulonosen figyelni kell? Milyenek az uzemanyag arak? Illetve beszelnek e angolul a benzinkutaknal, vagy hogy kerjem a palyamatricakat?

2015. máj. 18. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha beütöd a kedvenc keresődbe, útvonalterv, és beírod honnan hova, valamint kiválasztod a neked megfelelő opciót, elég pontos eredményt kapsz.

Beütnénk mi is hidd el, de jobb, ha megtanulod hogy kell.

2015. máj. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitokesz, epito valaszt ;) kb 5 fajta utvonaltervet utottem be, de valahogy egyik sem dobja ki az autopalyadijat szerbiaban es bulgariaban. De ha beutod a kedvenc keresodbe hogy utvonalterv, es kidob egy olyat ahol mutatja az aktualis palyadijakat is, akkor azt elkuldhetned ;)
2015. máj. 18. 13:13
 3/5 anonim ***** válasza:

"autópályadíj magyarország", "autópályadíj szerbia", "autópályadíj bulgária", "üzemanyagárak európában"


Mondjuk ezekkel próbálkozhatsz Google bácsinál.

2015. máj. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már rég utánanéztem a google bácsinál, de valamiert nem kapok ra egyertelmu valaszt, ugyanis szerbiaban kapus rendszer van!!! Bulgariaban pedig a heti dij 5 euro a havi pedig 15 de nem mindenhol irjak hogy van havi. szoval ossze vissza van. Nem lehet kiigazodni. Elhiheted hogy nem vagyok olyan értelmi fogyatekos hogy mielott folteszem a kerdest, nem nezetk utana .... Ha nem tudsz epito jellegu valasokat adni, akkor kotrodj innen. Senki nem kivancsi az akadekoskodasodra
2015. máj. 18. 14:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Szabadkatol Belgradig 2 kapu van,szemelyautoval az elso 330 din a masodik 240,az ugy kb 4 euro egy iranyba.Tovabb nem tudom mert attol lejjeb nem jarok.
2015. máj. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!