Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lehet-e Szlovéniában matrica...

Nagypapa kérdése:

Lehet-e Szlovéniában matrica nélkül autózni? Úgy értem, hogy el lehet-e kerülni az autópályákat, és akkor megúszható-e a matrica? Olaszországba szeretnék autóval menni.

Figyelt kérdés

2015. máj. 23. 11:33
 1/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Persze. Nyilván megoldható, kell egy GPS, ami képes a fizetős utakat elkerülni. Google mapson néztem egy fizetős és egy nem fizetős utat Lenti és Palmanova között. Km-re kb ugyanaz, időre közel 3 órával hosszabb út, településeken át. Oda-vissza szerintem megéri a szlovén matrica.
2015. máj. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:

Autópályán:

[link]


Autópálya nélkül:

[link]

2015. máj. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, lehet, de kérdés, hogy érdemes -e. Ld ahogy előttem írták. Mi mindig megvesszük inkább a matricát. Olaszo-ban ugyanez. Lehet autópálya használat nélkül autózni, de sokkal tovább tart.
2015. máj. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha az ember nem siet, hanem bámészkodni akar, jobb a főút, mint az autópálya. Töltöttünk így két szép hetet Toscanában.
2015. máj. 24. 08:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha megnézed a térképet, láthatod, h az országon átvezető út jobbára az autópálya mellett halad. Szeptemberben letereltek minket az autópályáról, hol jobbról, hol balról kereszteztünk. Semmivel nem láttunk többet, mint feljebbről. Ha van időtők és nézelődni szeretnél, én inkább Ljubjlanába tennék egy kitérőt, nagyon helyes városka.
2015. máj. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!