Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan tudnék kijutni, illetve...

Hogyan tudnék kijutni, illetve elhelyezkedni Franciaországban?

Figyelt kérdés
Föként nyelvtanulás céljából szeretnék kimenni, mivel beszélem a nyelvet valamelyest egész korrektül, de szeretnék fejlödni, vagy esetleg ott érettségizni. Hogy megy ott a beiskoláztatás? A szüleim csak azért vannak ellene, mert nem lenne hol laknom. Hogy lehetne megoldani a szállást? Illetve tanulás mellett milyen diákmunkák vannak? 18/L
2015. máj. 31. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:

A legjobb lehetőség szerintem az au-pair munka. Van szállás, gyakorolhatod a nyelvet a családdal, kereshetsz egy kis pénzt és általában délelőttönként van szabadidőd, amit kihasználhatsz akár tanulásra, tanfolyamra is.

Ráadásul ha írnak veled szerződést, akkor mindezt hivatalosan, ami megkönnyíti a később lehetőségeket is mind tanulás mind munkavállalás terén.

A greataupair.com oldalon tudsz családokat keresni például, de biztos van még sok másik is.

2015. jún. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia! ha érdekelnek részletek az au pair-kedésről, a francia életről, írj nekem, szívesen mesélek és válaszolok a kérdéseeidre.
2015. jún. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2# Leírnád ide a tapasztalataidat? Engem is érdekelne. Nekem másik országból vannak tapasztalataim, de ha jól sejtem hasonló lehet ott is az ügyintézés, ilyesmi. És - ezúttal nem aupairnek, de - én is gondolkozom rajta, hogy odaköltöznék hamarosan. 1. voltam
2015. jún. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!