Kezdőoldal » Utazás » Európa » Személygépkocsival mennyiből...

Személygépkocsival mennyiből jön ki egy Budapest-Bécs kirándulás oda-vissza, úgy hogy mind magyar, mind az osztrák legrövidebb idejű autópályamatricát is bele kell számítani?

Figyelt kérdés

2015. máj. 31. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Mennyi az autó fogyasztása azon a tempón ahogy tolod? Átlag 7 liter mellett odavissza 500km-el számolva 35litert eszik meg a kocsi. 480körül mozog most az üzemanyag ára, 17000-ből jön ki, de hagyjunk rá, meg el is kell tévedni, úgyhogy 20.000Ft az üzemanyag. Az autópálya 10 napra nálunk 3000ből kijön. Kint 10 napra ha jól értem amit írnak 8,7 EUR. Szintén kalkulálj 3000-el, az a biztosabb.

Hát ha nem vétettem hibát, akkor 26000-ből ki kell jönnie. Kivéve ha elfelejtettem szorozni...

2015. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
25ezer, plusz a parkolás ha van.
2015. máj. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!