Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyibe kerül 3 nap Londonban...

Mennyibe kerül 3 nap Londonban? És egy hét?

Figyelt kérdés
Elterveztem, hogy 18, szülinapomon kimegyek Londonba egy pár napra. Mennyibe kerülhet a repülőút nélkül? Mennyi zsebpénzt vigyek, ha vennék szuveníreket? Igényeim: a szállás nem kell, hogy nagy legyen, de annál tisztább, és minél olcsóbb; normál emberi ételminőség- és mennyiség; ottani metró/buszbérlet (ti melyiket javasoljátok?). Azt hiszem ennyi.:) Mennyiből jönne ki így (forintban)? Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!

2015. jún. 1. 17:23
 1/8 A kérdező kommentje:
És a repülőúttal együtt? Mert megnéztem a Wizzair és az Easyjet oldalát is, de mindkettőn oda-vissza 30000 ft körül vannak a jegyek, és volt, aki írta ezen az oldalon, hogy vannak oda-vissza 15000 ft-ért is. Azt hol keressem?
2015. jún. 1. 17:43
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát 15 ezerért nem nagyon fogsz tudni oda-vissza repjegyet venni. Biztos ki lehet fogni akciósan ilyen árat, de azért inkább 30 ezerrel számolj. Ezen felül pedig egy gyors becslés alapján szerintem 100 ezer forintból oldható meg egy 3 napos út.
2015. jún. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a Ryanairt is nézzed, az szokott a legolcsóbb lenni.
2015. jún. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd a Skyscanner ordalát, ott ossszehasonlítja neked az árakat a repulore. Mi augusztusban megyunk Magyarországra férjemmel, 300 fontot fizettunk oda-vissza 2 személyre + nagyboronddel.

A heti buszbérlet 21 font, de ha napit veszel az 4 font valamennyi egy napra.

2015. jún. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
75%

Ha legalább 2 hónappal előre veszed a repjegyet, akkor nagyon olcsót is ki lehet fogni. Akkor lehet reális a 15-20 ezer. Nézd a pelikan.hu-t, ott nagyon jó ajánlatok vannak 3-4 napos utakra szállással együtt. Azok általában normál szállások, többnyire reggelivel. :)

Ha nem sietsz sehova, elég a buszbérlet, ami sokkal olcsóbb, mintha metrósat is vennél! Étkezést olcsón meg tudod oldani hidegkajával Icelandből/Tescoból/ASDA-ból, vagy 4-5 font (1600-2000forint) per étkezés csirkésnél.

2015. jún. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szerintem inkább metróbérletet fogok venni, lehet, hogy drágább, de ha három napra megyek, akkor azért szednem kell a lábam, hogy sok mindent meg tudjak nézni.:))

Nagyon köszönöm az összes választ.:)

2015. jún. 2. 13:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja a buszbérlet nagyon nem éri meg, mert a 3 napból kettőt a buszon fogsz tölteni.
2015. jún. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi, tudom.:)
2015. jún. 3. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!