Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova menjen nyaralni egy...

Hova menjen nyaralni egy 20-as évei elején járó fiatal pár?

Figyelt kérdés

A kérdésem az volna,hogy lehet országon belül,vagy esetleg itt valami környező országban.

Augusztus közepére tervezzük,mivel tanulunk azért nem repesnek fölöttünk a több 100 ezrek így olyan tanácsokat várnék ami olcsó de lényegében kellemes volna a számunkra.

Körülbelül 5-6 napot lennénk valamint olyan létezik-e esetleg,hogy nem fizetek előre a foglalásért hanem miután foglaltam akkor ha már a hotelban vagyok,akkor fizetek?


2015. jún. 4. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi ennyi idősen többször mentünk nyaralni Bogácsra. Jó kis üdülőfalu, sok olcsó szálláshely van, és a közelben van Eger (imádom azt a várost :) ).
2015. jún. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha már Bogács környéke akkor szerintem inkább Noszvaj (+Síkfőkút), Egerszalók (gyógyvíz nagyon jó!), Szilvásvárad, és persze Eger.

Nem tudom változott-e a helyzet, de Bogácson mikor legutoljára volta, a strand pont úgy nézett ki mint Kádár idejében, és tele van a város kisebbségiekkel...

2015. jún. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,sokat segített megfontoljuk :)

Még Szentendrén gondolkozunk :)

2015. jún. 4. 19:11
 4/6 matita válasza:
Én a Balatont ajánlanám, és tudom, hogy ott drágák a dolgok, de szerintem, ha kisebb városokban/falvakban kerestek szállást, talán jobb lehet az ára (pl. ha Zamárdiba mennétek akkor ott van mellette akár Szántód is) vagy Pécs vagy Győr. Mindkét város gyönyörű :)
2015. jún. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menjetek le autóval az Isztriára, az nem drága, nagyon szép, és mégis csak tengernél vagytok.
2015. jún. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha külföldre szeretnétek menni, szerintem érdemes csoportos utazások után nézni. Pl Rolitúra. Nagyon jó árba ki lehet jutni, igaz nem lennétek végig ketten, mert a buszon csoportosan mentek, de napközbe el lehet vonulni, meg van olyan ahol fős szobába lennétek.

Ugyanez igaz arra is, hogy lehet találni különböző nyári akciókat szállásokon, ki lehet fogni pár jót.


Ezen kívül még tudom ajánlani a közelben Romániát és Szlovákiát, Horvátország egyes részeit. Nagyon olcsón ki lehet fogni szállásokat, ha nem luxus elvárásotok van.

Igazából gondoljátok át, hogy milyen típusú nyaraláshoz lenne kedvetek, tengerparti, hegyvidéki, nyugizós, túrázós, városnézős stb. És akkor ez alapján rákeresni pl booking.com-on több helyre ami szimpatikus. Én fogtam már ki ezen az oldalon tényleg nagyon jó ajánlatokat. És igen, szinte mindenhol megoldható, hogy nem előre kell fizetni, hanem ott, de egy előleget sok helyen kell azért leadni.

2015. jún. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!