Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi lehet körülbelül egy...

Mennyi lehet körülbelül egy doboz cigaretta Horvátországba?

Figyelt kérdés
Sziasztok, augusztusba megyünk horvátországba, és felmerült bennem ez a kérdés, illetve hogy kinnt található-e mentolos vagy pattintos cigaretta? Horvátországon éri meg jobban cigit venni, vagy indulás elött vegyek itthon? Köszi a válaszokat.

2015. jún. 9. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Vegyél itthon mert a kinti cigiknek teljesen más ízük van hiába veszel teljesen ugyanolyant.
2015. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pl. Ronhill mentolos. Nekem nem jött be.
2015. jún. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz a mentolos Ronhill, egy ideig szívtam.
2015. júl. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 madmax67 válasza:
Pont itt vagyok...Mentolost nem néztem.De itt is államilag 1 árban vannak a cigik. Én Pall Mall-t, Winstont szívtam otthon és itt is. A PM --mentolos is van --- (autópályák boltjai jobbak) 20 kuna,Winston 21,Marlboro 26. Vannak Ronhill és egyéb nevesincsek olcsóbban. Szóval némileg olcsóbb itt...Ja,aki ismeri van Murati is ,kiváló! 20kuna
2015. aug. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 madmax67 válasza:
Ja! Igen...az íz!? Az más...a Winston a BulgarTabac szinten van :-(
2015. aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!