Kezdőoldal » Utazás » Európa » Idén nyáron Görögországba...

Idén nyáron Görögországba Paráliába utazunk nagyon nagy vágyam hogy delfinekkel ússzak van ilyen lehetőség Paráliában vagy a közelében?

Figyelt kérdés

2015. jún. 12. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Az állatkínzás. Nem vagyok nagy állatvédő, de azt nem szeretem ha még böködjük is az állatokat.
2015. jún. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen lehetoseg.
2015. jún. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 greekfan ***** válasza:

nem állatkínzás, normális delfinek szeretnek ilyet csinálni.

viszont parálián nincs ilyen. max halpedikűr van, ami a legközelebb áll.

ha elmentek hajós kirándulásra a távolban láthattok delfineket ha szerencsétek van, de kb ennyi.

2015. jún. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat de egyébként nem állatkínzás ugyanúgy mint ahogy a kutyával játszol vagy futkározol ugyan az is a delfinnel úszni!
2015. jún. 16. 16:50
 5/8 anonim válasza:
Szia :) Mi tavaly voltunk és nem nagyon volt ilyen lehetőség viszont ha elmentek Skiathosra (hajókirándulás) akkor láthattok delfint.Mi is láttunk amikor hajóval mentünk oda.
2015. jún. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Bármilyen kérdésed van írj nyugodtan :)
2015. jún. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs.

De a Skiathosi hajóút során mi is láttunk, meg még sokan mások is, úgyhogy erre elég nagy esély van.

2015. jún. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

De bizony, állatkínzás, a legkevésbé sem olyan, mintha kutyával játszanál. A kutya önszántából játszik veled és élvezi, míg a delfin ha nem ezt teszi, akkor nem kap kaját. A medencék a természetes életterüknek általában kevesebb, mint 1%-át teszik ki, rettentő sekélyek is, arról nem is beszélve, hogy ezek az elképesztően intelligens állatok a vadonban a családjukkal élnek, míg a delfináriumokban... na hagyjuk. Arról nem is beszélve, hogy az ilyen kisebb delfináriumok esetében a legtöbb delfin vadon született, az elfogásuk során pedig a lehető legszörnyűbb dolgokon mennek keresztül. Érdemes megnézni ezt, és még néhány hasonló videót: [link]

Ma már szerencsére egyre több lehetőség van vadon élő delfineket lesni hajóról, akár úszni is velük - tiszteletben tartva a személyes terüket, stb. Aki tudja, hogy ezek a lények min mennek keresztül nap mint nap, és mégis úszni akar velük egy medencében, az végtelenül önző ember.

Tudom, hogy ez egy több hónapos kérdés, de annyira felhúztam magam a kutyás hasonlaton, hogy nem bírtam megállni, hogy ne kommenteljek.

2015. okt. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!