Kezdőoldal » Utazás » Európa » London központjában nem túl...

London központjában nem túl drága szállás?

Figyelt kérdés
1 éjszakát töltünk csak Londonban, kb. 20 ezer forintot szánunk a szállásra.Nem szeretnénk olyan szobában megszállni ahol ezren vannak még rajtunk kívül. Én is keresgéltem már rengeteg oldalon, a Victoriánál, a Westminster környékén lenne jó találni. Néztem az EasyHotelt(Victoria) is, erről viszont véleményeket várnék, ha van olyan aki megszállt már ott. Bevált és nem túl drága szállásokat írnátok? Előre is köszönöm!!

2015. jún. 12. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mélyen a zsebedbe kell nyúlni, mert London zónákra van osztva. Az 1-es zóna az London központja körül van és ott a legdrágább a szállás. Minél inkább nagyobb számú zónában vagy, úgy csökken a szállás ára, de az utazás a központba pedig drágább. Ez egy ördögi kör.:)
2015. jún. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hányan akartok megszállni, de Budapesten a legolcsóbb szállás amit tudok, külön szobában hostelben, az 6ezer forint. Nagyon nagyon, meglepődnék, ha te az apátság mellett, vagy a Victoriánál találnál hostel szobát 20ezer forintért, ami kevesebb, mint 50 font, azaz 5 doboz cigi.


Ennyi pénzért max olyat fogsz találni, ahol 20-an vagytok egy szobában.

2015. jún. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Alig 50 fontból nem fog összejönni még Ealingben sem. Aki utazik, ne legyen sóher.
2015. jún. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg a 20 ezer forintod olyan 46 fontot ér. Ennyi pénzből nem nagyon fogsz találni olyat ahol nem többedmagaddal vagy elszállásolva.


[link]


Ez is 68 font lenne, és elég gyenge pontot kapott.


Vagy itt van ez a hostel

[link]

ez jobb értékelést kapott.

2015. jún. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Booking.comon vagy trivago-n olvasd el az értékeléseket is (gondolom, ezeket az oldalakat is nézted), sajnos, ilyen áron tényleg nem nagyon lehet találni a központban. Ha csak egy éjszakáról van szó, lehet, hogy jobban jártok reptér környéki szállással, azok jóval olcsóbbak, legfeljebb az egész napot a centrumban töltitek, ha körül akartok nézni, csak aludni mentek haza:-)
2015. jún. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!