Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit érdemes megnézni Horvátors...

Mit érdemes megnézni Horvátországban a Krk szigeten?

Figyelt kérdés
2015. jún. 15. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Erdemes megnezni az Eiffel tornyot meg a gizai piramisokat! A Niagara vizeses is nagyon szep, csak nyaron sajnos be van zarva.
2015. jún. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet normálisan válaszolni? Mindenkivel ezt csináljátok?
2015. jún. 15. 18:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egész szigetet érdemes körbejárni,egyik kis város szebb mint a másik.
2015. jún. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. jún. 15. 21:49
 5/7 anonim ***** válasza:

"Az egész szigetet érdemes körbejárni,egyik kis város szebb mint a másik.


# 3/4 Időpont ma 19:48


A kérdező kommentje:


Köszönöm :)


# 4/4 Időpont ma 21:49"


Ezt aztan koszonheted is, konkretum a javabol:D Erre szerintem magadtol keptelen lettel volna rajonni, meg szerencse hogy fel birtad tenni a kerdest. Ki tudja mit neztel volna meg, ha nem sikerul. De igy mar legalabb tudod, hogy az egesz sziget szep! Azert ez nagyon exkluziv informacio. Szerintem ha lenne valaki olyan, aki valami olyasmit ki tudna talalni, hogy az interneten megtalalhato osszes oldalon, adott kulcsszavakra keresni tudjunk, az biztos nagyon gazdag lenne. Kar, hogy mi mar valoszinuleg nem fogjuk egy ilyen talalmanynak az elonyeit elvezni, de talan az unokaink majd csak ugy siman ra fognak tudnak keresni arra, hogy miket is erdemes megnezni a Krk szigeten! Addig is kitartast neked is kedves kerdezo es az egesz emberisegnek!


https://www.youtube.com/watch?v=HIDuidDpStc&feature=youtu.be..


????????

2015. jún. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szüksége lenne egy kis meditációra,itt valakinek,vagy esetleg egy nyugtatóra. :)
2015. jún. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Haha az a vicces hogy tenyleg meditalok, ebbol kovetkezoen mar-mar felfoghatatlanul nyugodt vagyok mindig, de a hulyeseg/butasag az sajnos nem ismer korlatokat:) De valoszinuleg teljesen feleslegesen pazaroltam az idomet, nem hiszem hogy eljutott volna a kerdezohoz az uzenet.
2015. jún. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!