Kezdőoldal » Utazás » Európa » Keresem albérlő csaj társamat...

Keresem albérlő csaj társamat Londonba. Ha csinos vagy független és 20 év körül akkor osztozhatnánk egy közös lakájon egykét hónapra. Mellesleg tudok palacsintát sütni.22 F Valaki?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 01:29
1 2
 1/12 anonim válasza:
85%
közös lakájon? pffff XD
2010. márc. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
barátom valakinek nem telik a híd alá.
2010. márc. 1. 01:46
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

LOL mért nem írod azt egyszerűen, hogy meg akarod dugni?

Mellesleg gondolom, fogalmad sincs, hogy mit jelent a "lakáj" szó...

2010. márc. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
:-) hát ez qrva jó.Te szexpartnert keresel öcsi!
2010. márc. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Azt hát. A nőstény- meg hímringyókhoz mindenben egyező színvonalon, meg fogalmazási készséggel.


Hallottam, a k.urvák két szót nem tudnak 1 órás betanítás után megtanulni angolul, hát miért is várjuk, hogy a hím párjaik majd tudják, mit jelent az magyarul, hogy lakáj?

2010. márc. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
:DDDDD
2010. márc. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Én osztoznék veled egy lakájon, de szerintem nagyon elfáradna szegény, ha két helyre kéne dolgoznia.

Amúgy meg ez nem egy szexpartnerkereső oldal, vannak oldalak erre kitalálva.

2010. márc. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Egy dolgot tisztázzunk: a lakáj nő vagy férfi? Mert ez azért befolyásolja, hogy mi a válaszom!
2010. márc. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy én szívesen leszek Londonban az alibi-albibarátnőd, hogy a lakájjal ellehess. De Londonban azért toleránsabbak, nyugodtan felvállalhatod, hogy a lakájjal szeretnél élni... És akkor nem kell egy felesleges "alibibarátnő" :)
2010. márc. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Valóban, a lakáj korántsem lakás, mint ahogy az s sem j betű. Köszönöm nektek. Nem nem szexpartnert keresek, ennyire nem vagyok egyszerű. A nőnek számtalan előnye van, mint pl. az, hogy nem férfi. Genetikailag kódolva van bennük a szép érzék és a tisztaság utáni vágy, emelett otthonos légkört varázsolnak már könnyed jelenükkel is. Két, vagy több férfi egy albiba, az kreatív káoszt(kuplerájt) teremt. Nem beszélve a fizikai törvényekkel dacoló biológiai törvényekről a bűz, retek, sehonnan előtörő mamut hónaj és seggszag, heves halmozódásáról. Amelyik férfi azt mondja ez nem így van az hazudik.

Úgyhogy kedves lányok, hölgyek, asszonyok csodálatosak vagytok, ragyogásotokkal, finom hangotokkal, még a férfiak legbágyadtabbikába is életet súgtok.

Ha valaki, véletlenül félreértette, volna a kérdést, hát bocsi. Nehéz a magyarázatot egyetlen kérdésbe belepréselni. Meg hát a lakáj úgy tűnik valóban nem lakható:D

2010. márc. 1. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!