Kezdőoldal » Utazás » Európa » S. O. s! Sima személyivel...

S. O. s! Sima személyivel lehet M. O ról Szerbián, Macedónián, Albánián keresztul Gorogorszagba menni kocsival? Útlevél nélkül 2 felnőtt és 3 kiskorúnak?

Figyelt kérdés
2015. jún. 19. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi is sima személyivel mennénk jövő hónapban...

Mostanság keringenek rémhirek, hogy valakit személyivel nem engedtek át a macedónok, de az okokra még nem derült fény, mert csak pletykaszinten olvastam.

Én is be vagyok tojva picit, mert mi is babával megyünk, és nem nagyon mennék máshová nyaralni.

Elvileg még mindig jó a személyi, mi azzal járunk évek óta, hogy most mi a túró ez a pletyka (vagy nem az), nem tudom...

2015. jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Miért, van "nem sima" személyi is?


Amúgy ezekbe az országokba útlevél kell.

2015. jún. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, hülye szó a sima. Szóval személyivel.

De tévedsz. Tökéletesen elég a személyi igazolvány mind Szerbia és Macedónia határainak átlépéséhez is, mi évek óta igy utazunk. Nem Uniós országok, de valami egyezmény alapján engedélyezik igy a beutazást jó pár éve már.

2015. jún. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Albánián keresztül csak akkor,ha kártya személyid van. De csak Görögországba menni nem éri meg Albánián keresztül menni, mert időben hosszabb, még akkor is ha az albán-görög határ közelébe mentek.
2015. jún. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Albániát messze kerüljétek el,szerbiában is csak töltőállomáson álljatok meg pihenni,főleg délen és koszovó térségében,autót őrizetlenül tilos bárhol is otthagyni,macedónia = albániával(közbiztonság terén) de valahogy le kell jutni görögökhöz!Kis útszéli pihenőkben tilos megállni,saját érdeketekben!
2015. jún. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azért ennyire nem rossz a helyzet! Mi simán megalltunk Belgrádban két órát városnézni, itt anyi van, hogy vigyázni kell az ingyenes / fizetős (azt hiszem Blue zone van kiírva) parkolóhelyekkel, de amúgy biztonságos. Ugyanez van az autópálya mellett és az északi részen bárhol. Szkopjében is megálltunk sétálni egy kicsit, ott se volt semmi gáz, nem kell annyira aggódni a kocsi miatt. Bár az is igaz, hogy nem kéne félreeső helyeken hagyni az autót, de ez itthon is így van. Macedónia pedig már szomszédos Görögországgal, szóval Albánia simán kihagyható. Akkor már inkább Bulgária.
2015. jún. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!