Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mondana valaki véleményt,...

Mondana valaki véleményt, körülírást Sevidről (Horvátország)? Tudnék ott szerezni esetleg pár havert/barátot vagy csak öregek vannak?

Figyelt kérdés

2015. jún. 21. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
ha te komolyan itt kérdezgetsz ilyet,akkor te 100% valószínüséggel képtelen leszel bárhol barátot találni
2015. jún. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem nem kell nekem több barát, van elég itthon ,bár gondolom neked nincs nagyon mert túl negatív vagy vagy csak hülye. Mivel családdal megyek és nem ismernék senkit azért kérdeztem mert nem akarok unatkozni te nagyokos,és ha nem tudsz értelmeset mondani és nem tudsz semmit Sevidről akkor ne írj semmit. Ja és szerinted hol máshol kérdezgessek? Sevidbe kevesen járnak,kicsi és nem is ismert, reménykedtem benne hogy valaki tud segíteni ebben a témában. Ennyi erővel te meg ha itt válaszolgatsz(méghozzá olyan dolgot ami nem tartozik a kérdéshez és csak unalomból írogatsz ) akkor neked még annyira sincsenek mint nekem. Lehet hogy vannak,de azok mind olyanok mint te :D vagy csak azt hiszed hogy vannak xd
2015. jún. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
te jó ég!!!!hát nem is csodálkozom,hogy nincsenek barátaid!!!!!Mennyire lehet beteg a lelke annak az embernek aki a saját kérdése alá,egy másik user címről bekommentel.............szánalom a köbön!!!!
2015. jún. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!