Kezdőoldal » Utazás » Európa » Velencében (Olaszország),...

Velencében (Olaszország), melyik tengerpartra érdemes menni?

Figyelt kérdés

Lido di Jesolo, Lido di Venezia, Chioggia stb. Mik a tapasztalatok?

Illetve Mestrében lesz a szállásunk, kocsival leszünk, onnan hogyan érdemes eljutni a strandra? (Velencéből komppal vagy kocsival kerülve?) Melyik éri meg jobban?

Illetve ha valakinek lenne ideje és tudja leírná azt is, hogy mennyi a komp jegyár, vagy a parkolás Velencében, esetleg Mestréből a buszjegy Velencébe vagy valamelyik kikötőbe?

A válaszokat előre is köszönöm :)



2015. jún. 23. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jesolo,Chioggia jó helyek!

Velencében a parkolás az egyetlen parkolóházban oldaható meg,ahol csak napi jegyet lehet venni,ami majdnem 30 euró!Ezért ha jól emlékszem max 12 órát parkolhatsz!de ha csak egy órát parkolsz akkor is 30at kell majd fizetned a gépnél!De amúgy ha van autótok miért nem azzal mentek jesoloba?!?!?minek kell ahoz velencéből komppal menni???

2015. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Igen közben számolgattunk és rájöttünk, hogy sokkal gazdaságosabb meg egyszerűbb ha kocsival megyünk, csak eleinte bonyolultnak tűnt akkorát kerülni Mestréből Jesoloba. Akkor ezek szerint ha csak Velencébe akarunk menni akkor meg busszal vagy vonattal éri meg jobban kocsi helyett :)

2015. jún. 24. 13:03
 3/3 anonim válasza:

Én sokat jártam arra, nekem a környező helyekből Bibione jött be legjobban, mert ott vannak fenyők a partnál, nem kell a tűző napon lenned egész nap. Bár most már nem biztos hogy ez a fő szempont novemberben.

[link]

2015. okt. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!