Kezdőoldal » Utazás » Európa » Utazás Angliába vonattal vagy...

Utazás Angliába vonattal vagy busszal? Kiskutyával együtt. Hol találok menetrendeket, árakkal?

Figyelt kérdés

Szeretnénk kiutazni Angliába, ugyebár repülővel lenne a legegyszerűbb, és talán a legolcsóbb is, csak van egy kiskutyánk akit vinnénk. Repülőn csak csomagtérben szállítanak állatot, ott meg nem szeretnénk, ezért az kilőve.


Vonat, vagy busz éri meg jobban? Számít az ár, kényelem, kutya kényelme, átszállások száma, idő.


Utánaolvasgattam, de nem találtam olyan weboldalt, ahol írnának menetrendet, mindig csak 1 országon belül találtam menetrendeket. Árat meg végképp nem találtam.

A kutyának kell venni jegyet, vagy poggyászként és vihető? Természetesen ketrecben, vagy mi a neve amiben szokták szállítani őket.

Tapasztalatokat is írhat, akinek van :)


Köszi előre is!



2015. júl. 5. 13:31
 1/4 A kérdező kommentje:
*poggyászként IS vihető
2015. júl. 5. 13:33
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vonattal a legdrágább lenne, és a legkörülményesebb, a busz pedig úgy tudom, nem visz állatot. Legalábbis ezt az információt adta az Eurolines, amely a Budapest-London útvonalon jár. Esetleg Anglia és Magyarország közötti fuvarozó cégektől kérhetsz ajánlatot. A kutyusnak minden papírja legyen tip-top, ugyanis, Anglia, sziget lévén, kizárólag egészséges, papírokkal rendelkező állatot enged be.
2015. júl. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A felettem válaszoló jól mondja. Vonatra tudomásom szerint kell venni jegyet. Vonattal lenne a legdrágább, de buszon nem visznek állatot, de ha vinnének is, akkor sem tenném ki olyan körülményeknek szegény kutyát. Arra viszont ügyelj, hogy ha ki akarsz ott venni szobát, akkor nem célszerű vinni a kutyust, mert nem fognak kiadni szobát, mert állatod van és az zavarhatja a többi ottlakót (allergia stb).
2015. júl. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kutya miatt vonattal célszerű, viszont az állat beutaztatása nagyon macerás dolog, így ha pár napra mentek, jobb ha itthon hagyjátok.

[link]

2015. júl. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!