Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek mennyi esélye van...

Szerintetek mennyi esélye van egy 58 éves, friss ápolói és eredetileg vegyész végzettséggel rendelkező nőnek állást találni külföldön? Angliában, vagy Norvég-Svéd vonalon?

Figyelt kérdés
Nagyon necces lenne, vagy van rá esély? Szeretnék kimenni, mert itt nem lehet már élni, és nem kifejezetten az állás utáni hajsza miatt mondom. De az anyukámat nem szívesen hagynám itt egyedül.

2015. júl. 6. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Van esély, ha beszéled a nyelvet.
2015. júl. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Angliában nem annyira kor-központúak. A korod másodlagos. A legeslegfontosabb számukra, hogy a munkát el tudd látni, hogy te legyél a legmegfelelőbb a munkára, és lássák, hogy akarod, és tényleg csináld. Az, hogy milyen nemzetiségű vagy, az másodlagos megintcsak. És a teljesen anyanyelvi szintű angol tudás is másodlagos emellett. Ezt úgy értem, hogy volt már, hogy jelentkeztem egy állásra és engem vettek fel, nem azt a másik 20 angolt, pedig az angolom biztos nem volt olyan perfekt, mint annak, aki anyanyelvi szinten űzi.
2015. júl. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!