Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valaki segítene? (Többi lent)

Valaki segítene? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Jövőre ki szeretnék menni dolgozni Nagy Britanniába (17-et addigra be töltöm) és már most keresem a diákmunkákat. Egyszerűen sehol sem találok, minden cég ami magyarokat közvetít ki Európába is csak 18-tól visz Ki diákokat. Van aki tudna nekem ebben segíteni? Aki már régóta jár ki nyaranként dolgozni pár hónapot?

2015. júl. 8. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
18 alatt senki nem fog felelősséget vállalni érted a szüleiden kívül.
2015. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 16 éves korom óta dolgozom kint Angliában nyári munkán. Július- augusztus.(jelenleg is itt vagyok kint) De én nem közvetítő segítségével megyek ki, mert annak idején engem is elküldtek, hogy 18 éves kortól intéznek csak külföldi melókat.

Nekem szerencsém van mert a nagynéném él kint, és ő visz be a munkahelyére. Az igazság az, hogy én úgy vettem észre, hogy mekis meló mindig akad, de ezt is jobb személyesen intézni. Persze nem biztos, hogy megéri neked kijönni ha nincs ingyen vagy nagyon olcsó szállásod.

17/L

2015. júl. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, az a baj, hogy nekem nem el kint senkim, ezert a szallast nem tudnam megoldani... De azert koszonom :)
2015. júl. 9. 07:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!