Kezdőoldal » Utazás » Európa » Irtátok hogy angliába keresik...

Irtátok hogy angliába keresik a sofföröket ezek teherauto sofförökre irányulnak vagy keresik a B kategoriás sofföröket is?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

*sofőr

Könyörgöm...

2010. márc. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Én éppen tegnap néztem az ügynökségek kirakatait.Mindenféle sofőröket keresnek..Többnyire teherautóra,kisbuszra,sőt olvastam,hogy buszsofőr állás is van..
2010. márc. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:44

Elfelejtettem megírni,hogy Oxfordban láttam az álláshirdetéseket nem a neten..

2010. márc. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
sofföröket:DDD Jézusom, jó hogy nem tanultál tovább, mert fölösleges lett volna:D
2010. márc. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
59%
Ja persze, itt alig van valakinek B-s jogsija. Gyere gyorsan, nehogy lemaradj valamirol!
2010. márc. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk kimondottan keresik a B jogsisokat,foleg a Take away uzletek.Lehet vele boldogulni.En anglia nyugati reszerol beszelek,mivel North Wales-ben elek.A tobbi reszt nem tudom.Persze minimalis nyelvtudas mindenhol elvart,a jogszi enelkul semmit nem er.
2010. márc. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat
2010. márc. 20. 00:34
 8/8 anonim válasza:

Ne szidjátok már, pl franciául is 2effel írják a sofőr szót. Bár szerintem az of részt hagyjuk ki belőle! :)


Amúgy lehet vele melót találni, teherautóra nagy valószínűséggel, csak nem túl fair, hogy a helyi 1,5szer annyi pénzt kap érte mint te. Dehát le kell nyelni, mert az ő országukban vagy. Meg vigyázz, hogy ne a coca-colához menj, mert ha nem vagy 2 méter 120 kiló, akkor mindened fájni fog elég hamar.

2010. jún. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!