Kezdőoldal » Utazás » Európa » S. O. S. kellene valami jó...

Hegyes János kérdése:

S. O. S. kellene valami jó tipp, hova lehet menni autóval,2 felnőtt,1 gyerekkel, és 1 kiskutyával nyaralni. Aug1-8. valahol horvát vagy olaszországban. Kivitelezhető?

Figyelt kérdés

2015. júl. 25. 12:07
 1/4 anonim válasza:
Hát Horváth az olcsó és Olasz meg drágább de én inkább olaszba mennék.Mennyiből szeretnétek kimenni?
2015. júl. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1200.1400 körül
2015. júl. 25. 16:24
 3/4 anonim válasza:
Euro?
2015. júl. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, Olaszországban bármely agriturismo típusú vendégfogadót ajánlom. Ezek nincsenek benn a város központokba, de ha van autó, ez nem gond.


A szállásokon általában van konyha, tehát a reggeli és a vacsora ott is megoldható, bár lehet rendelni s. Általában 2-3 helyi sajátosságú menü van.


Kutya vihető.


Az árak igen eltérőek, és sajnos az augusztus a drágább hónapok közé esik, mert az olasz szabadságokat is ekkor kezdik kiadni.... Én szívem szerint jobban ajánlom.

szeptember második felét. Nyugisabb, szebb, és olcsóbb.


Itt egy oldal, ahol megyékre felosztva megnézheted a legjobb agriturismokat. Az ár a kezdő ár, ettől, az időpont függvényében eltérő is lehet. És ez CSAK a szállás.

[link]

(Sajnos csak olasz nyelvű....)


Ha az árban, amit az utazásra szántok benne van az üzemanyag is, az autópálya díj is, akkor kicsit húzós.

De ahogy mondtam, az agriturismoba lehet vinni otthonról kaját.

Számoljatok.


Remélem, segítettem.

2015. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!