Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszorszag Fele Vagy HOrvátor...

Szisztöp kérdése:

Olaszorszag Fele Vagy HOrvátország Felé Van Több És Hosszabb Alagút? Nagyon Nem Szeretem őket EzErt Nem Tudom Merre Menjek Inkabb Myaralni Mert Iszonyuan Parazom A Hosszu Alagutaktól.

Figyelt kérdés

2015. júl. 29. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor nem kell autópályán menni. Probléma megoldva. Nagyon jó minőségű főútvonalon el lehet jutni Ausztrián keresztül Olaszországba.
2015. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egy kutya.

Ha már a tengerre mész én az olaszt javaslom.

2015. júl. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Miért ajánlod inkább Olaszorszàgot? Úgy hallottam szebb Horvát ar Olasz meg homokosabb.
2015. júl. 30. 06:22
 4/12 anonim válasza:
100%

Horvátország szebb hidd el :))

Mi már voltunk 3x Horvátorszagban.......es egy hosszabb alagut van (5km)........többi par szaz méter.......

Ezenkívül Horvátországban szebb a kilátás,tisztább a víz. :D

2015. júl. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%

Hogy a horvát tengerpart szebb lenne? Meglehet :) Bár azért nekem annyira nem tetszett.

...mint az Amalfi part:

[link]

...mint Cinque Terre:

[link]

és:

[link]

ráadásul itt könnyedén lehet válogatni homokos, köves és sziklás partszakaszok között, mert minden van, nem úgy mint Horvátországban, ahol nagyítóval kell keresni a homokos strandokat.

(Egyébként 90%-ban az mondja, hogy Horvátország szebb, aki még nem lépett túl a "Nyaraljunk Olaszországban, de nem ismerek más helyet mint Bibione, Jesolo" jelenséget. Akik csak ott voltak, megértem, hogy csak ennyi az összehasonlítási alapjuk.

2015. júl. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Én jártam Olaszországban és Horvatorszagban is,de Horvatorszag szebb.........es nem Bibionen voltam hanem Torre Pedreran !!
2015. júl. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
Torre Pedrera az egykutya... az meg Rimini, egy újabb turistagyár, gratulálok :D. De mért oda mentél, ha nem tetszik neked?
2015. júl. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Pffff.. Ha egy kicsit délebbre mentél volna, akkor ugyanúgy találsz szebb helyeket az Adrián is.

Én örömmel meghagyom Riminit, Bibionét, Lignanot, meg Jesolot azoknak, akiknek csak ebből áll Olaszország. De nagy butaság csak ebből ítélni meg egy ország "szépségét". Én inkább idén kicsit továbbmegyek Siroloba:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. júl. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
48%
Én nem mondtam hogy nem volt jo Torre Pedreran csak azt mondtam hogy Horvátország szebb!!!
2015. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, jó hely csak marhára ronda.
2015. júl. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!