Kezdőoldal » Utazás » Európa » Párizsba mennyire van lehetősé...

Párizsba mennyire van lehetőség parkolásra (mennyire kell keresni üres helyet)? Illetve kb. mennyibe vannak a parkolódíjak?

Figyelt kérdés

2015. aug. 2. 21:23
 1/3 anonim válasza:
Múltév szeptemberében voltam Franciaországban (egy nagyobb városrészen),ahol azt tapasztaltam,hogy az útmentén nagyon nincsenek parkolóhelyek,tehát keresgélned kell...
2015. aug. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Párizsban u.a. a helyzet, mint Bp-en. Belvárosban sosem kapsz helyet, külvárosban milliónyi üres hely, gyakorlatilag az utcák ezrei üres és ingyenes parkolóhely. Mint pl. Bp-en a XVII. kerületi Péceli út...

A turista persze nem a külvárosba megy. Érdemes a parkolóházakra figyelni, amolyan nagy, házfedeles logója van. Ott legtöbbször van hely, őrzött is (fontos) és annyit fizetsz, amennyit parkolsz. Egy óra rendszerint 3 euró, hosszabb idővel csökken az ára. Minden ki van írva.

2015. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kulvaros mar NEM Parizs, a korgyurut elhagyva masik varosban vagy.

Szoval nem ugyanaz mint Bp kulso kerulet.


Nehezen, fobb utak mellett szinte sehol, de mellekutcakba behajtva azert lehet talalni. Meg napkozben mikor dolgozni vannak akkor azert tobb az esely. Parkolodij bonyolult, mert nem tudsz kozvetlenul az automatanal fizetni csak vmi hulye kartyaval, de kulfoldi rendszammal szerintem siman hagyhatod a fenebe :)

2015. nov. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!